Női párbajtőr Vk: bronzérmes szerzett a magyar válogatott

2008.02.24. 18:25
A harmadik helyen végzett a magyar válogatott a franciaországi Saint-Maurban rendezett női párbajtőr csapat Világkupa-versenyen.
A Szász Emese, Mincza-Nébald Ildikó, Hormay Adrien, Izsó Katalin összeállítású együttes - a viadal honlapja alapján - a hiányos 32-es táblán nem vívott, majd a 16 között 34-28-ra verte az amerikaiakat.A negyeddöntőben az olaszok következtek, akiket 45-40-re győztek le a magyarok. A döntőbe a kínaiakon keresztül vezetett volna az út, de nagy csatában az ázsiaiak kerekedtek felül, mégpedig 44-43-ra.Szász Emese és társai a franciákkal vívtak a bronzéremért, és 38-36-ra nyertek.A versenyen 18 válogatott indult. Ebben a szakágban nem rendeznek csapatversenyt az olimpián. Az egyéni Grand Prix-viadalon, szombaton magyar diadal született Mincza-Nébald jóvoltából.
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: nincs magyar a négy között az első napon

Egyéb egyéni
2026.06.16. 19:27

Vívó-vk: bronzérmes a magyar női párbajtőrcsapat Saint-Maurban

Egyéb egyéni
2026.05.24. 16:47

Öt magyar a 64 között a férfi párbajtőrözők berni vk-viadalán

Egyéb egyéni
2026.05.22. 19:46

Vívás: Muhari Eszter ezüstérmes a kolumbiai Grand Prix-versenyen

Egyéb egyéni
2026.05.11. 06:50

Vívás: négy magyar a férfi párbajtőrözők kolumbiai GP-viadalának főtábláján

Egyéb egyéni
2026.05.09. 07:32

Nagy Dávid: Hátradőlni nem szabad!

Egyéb egyéni
2026.04.22. 10:26

Vívás: három magyar a 64 között a női párbajtőrözők asztanai vk-versenyén

Egyéb egyéni
2026.03.27. 14:10

Ötödik lett a női párbajtőrcsapat Vuhsziban a vívó vk-n

Egyéb egyéni
2026.02.08. 13:15
Ezek is érdekelhetik