Rögbi: több mint húszezren a stadionban az új-zélandi visszatérésén

MTI MTIMTI MTI
2020.06.13. 14:01
null
Több mint húszezren a stadionban az új-zélandi visszatérésén (Fotó: AFP)
Több mint húszezer szurkoló ünnepelte szombaton a helyszínen, hogy három hónap után először ismét nézők előtt rendezhettek rögbimérkőzést Új-Zélandon.

 

A kormány a hét elején befejezettnek nyilvánította a koronavírus-járványt, és mindenféle megkötés nélkül engedélyezte sportesemények megtartását az országban.

Az első meccsen, Dunedinben az Otago Highlanders 28–27-re verte meg a Waikato Chiefs együttesét. A vasárnapi aucklandi találkozóra, a Blues és a Hurricanes összecsapására 41 ezer drukkert várnak.

A Super Rugby alapvetően nemzetközi sorozat, amelyben normális körülmények között japán, argentin, ausztrál és dél-afrikai klubok is versenyeznek. Ezt azonban márciusban leállították, és most csak öt új-zélandi csapat küzd egymással.

Legfrissebb hírek

Mohamed Szalah az egyiptomi futballtörténelem egyik legszebb fejezetét írná meg hazájával

Foci vb 2026
2026.06.22. 06:08

Szalah vezérletével megtört Egyiptom vb-nyeretlensége – statisztikák

Foci vb 2026
2026.06.22. 05:53

Egyiptom fordított, 3–1-re verte meg Új-Zélandot

Foci vb 2026
2026.06.22. 05:03

Egyiptom fordított Új-Zéland ellen, történelme során először nyert vb-meccset

Foci vb 2026
2026.06.22. 05:00

A szünetben vezet Új-Zéland

Foci vb 2026
2026.06.22. 04:00

Elkezdődött az Új-Zéland–Egyiptom mérkőzés

Foci vb 2026
2026.06.22. 03:00

Egyiptom és Új-Zéland sem változtatott az első fordulós kezdőcsapatán

Foci vb 2026
2026.06.22. 01:48

Történelmi részvétel, ők az első anya-fia páros a vb-k történetében

Foci vb 2026
2026.06.18. 17:18
Ezek is érdekelhetik