Autósport: a McLaren után a Williams is az „elektro-F1-ben”
A McLaren és a Renault után a Williams is elkötelezte magát a 2014-ben Formula E néven induló autós sorozatba, amelyben elektromos autók vesznek részt.
A korszerű széria autóihoz a McLaren a motorokat, az erőátviteli rendszert, valamint az elektronikát adja, a Renault technikai partner lesz, míg a Williams akkumulátorokkal látja el a sorozatot.
A 2014-es versenynaptár tíz városi futamot foglal magába, többek között London, Róma, Los Angeles, Miami, Buenos Aires, Peking és Rio de Janeiro belvárosában is száguldanak majd a futurisztikus gépekkel.
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Eljött a Ferrari ideje? Monacóban megtörhet a Mercedes menetelése
F1
2026.06.04. 12:29
Ezek is érdekelhetik






