K. T. I. 2020.10.05 16:59 Frissítve: 2020.10.05 17:12

FTC: Kubatov a jegyértékesítési menetrendről írt

„Pár gondolat a jegyértékesítésről” – felütéssel posztolt közszereplői Facebook-oldalán Kubatov Gábor, a Ferencváros elnöke. A klubvezér ebben a Bajnokok Ligája-meccsekre vonatkozó várható jegyértékesítési menetrendről írt, kiemelve, első körben az UEFA szponzorai juthatnak belépőkhöz, ezt követően a vezetőedző és a játékosok családtagjai, majd a stábtagok és egyéb klubalkalmazottak élveznek előnyt. A széles körű értékesítésnél pedig azoké lesz az elsőbbség, akik tavasszal bérletesként nem kértek visszatérítést a klubtól a zárt kapus mérkőzések miatt.

Kubatov Gábor, a Ferencváros elnöke (Fotó: Földi Imre, archív)

A Bajnokok Ligája csoportkörében a Dinamo Kijev, a Juventus és a Barcelona, így pedig – többek között – Cristiano Ronaldo és Lionel Messi látogat(hat) Budapestre.

A mérkőzések iránt már most óriási érdeklődés tapasztalható, az FTC klubelnöke pedig most először írt arról, ki milyen feltételek mellett bizakodhat a jegyvásárlásban.

BAJNOKOK LIGÁJA 2020–2021
A G-CSOPORT MENETRENDJE
1. FORDULÓ
Október 20., kedd
18.55:
Dinamo Kijev (ukrán)–Juventus (olasz)
21.00: FC Barcelona (spanyol)–FERENCVÁROS

2. FORDULÓ
Október 28., szerda
21.00:
Juventus (olasz)–FC Barcelona (spanyol)
21.00: FERENCVÁROS–Dinamo Kijev (ukrán)

3. FORDULÓ
November 4., szerda
21.00:
FC Barcelona (spanyol)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: FERENCVÁROS–Juventus (olasz)

4. FORDULÓ
November 24., kedd
21.00:
Juventus (olasz)–FERENCVÁROS
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–FC Barcelona (spanyol)

5. FORDULÓ
December 2., szerda
21.00:
Juventus (olasz)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: FERENCVÁROS–FC Barcelona (spanyol)

6. FORDULÓ
December 8., kedd
21.00:
FC Barcelona (spanyol)–Juventus (olasz)
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–FERENCVÁROS

2020.11.25 20:40:54

Bajnokok Ligája M. G.

Hazard büntetett, a hazaiak nem kaptak büntetőt, Vidal kireklamált egy piros lapot, Rodrygo döntött.

2020.11.25 20:11:14

Bajnokok Ligája B. Á.

Mivel döntetlent játszott az Atlético és a Lokomotiv, a címvédő Bayern már biztosan csoportelső.

2020.11.25 20:45:48

Bajnokok Ligája BACSKAI JÁNOS

Nem jutottak még tovább Kloppék, sokkal motiváltabban játszottak a bergamóiak, az Ajax is nyerni tudott.

2020.11.25 15:12:15

Bajnokok Ligája PÓR KÁROLY

Miha Blazic kiemelkedő teljesítményt nyújtott; Torinóban futották a legtöbbet a ferencvárosiak.

2020.11.24 23:33:00

Bajnokok Ligája MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Nyugdíjasként már lehet szép emlék, ám szemtől szembe már nem mindig.