BL: Kovács István vezeti a Milan–Napoli negyeddöntőt

D. S. B.D. S. B.
Vágólapra másolva!
2023.04.10. 11:41
null
Kovács István vezeti az AC Milan–Napoli BL-negyeddöntő első mérkőzését (Fotó: Getty Images)
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) hivatalos honlapján tette közzé a Bajnokok Ligája ezen a héten rendezett negyeddöntőinek bíróküldéseit, melyből kiderül, hogy a szerdai olasz derbit az AC Milan és a Napoli között a nagykárolyi Kovács István vezeti.

 

A katari világbajnokságon negyedik számú játékvezetőként nyolc mérkőzésen közreműködő, a klubvilágbajnokságra is meghívott Kovács István ebben az idényben ötödször fújja a sípot a Bajnokok Ligájában a Dinamo Zagreb–Chelsea, FC Bruges–Atlético Madrid, Bayer Leverkusen–FC Porto csoportmérkőzések és a Liverpool–Real Madrid nyolcaddöntő után.

Kovács a 2022–2023-as kiírásban az Európa-ligában és a klubvilágbajnokságon is egy-egy meccset vezetett, a Nemzetek Ligájában, az A-ligában pedig két meccset kapott, 15 román bajnoki mellett pedig a szaúdi és az emírségekbeli élvonalban is egy-egy meccsre hívták meg.

Kovács segítői ezúttal is Vasile Florin Marinescu és Ovidiu Artene lesznek, a negyedik játékvezető pedig Horatiu Fesnic lesz. A videobíró a német Bastian Dankert, segítője pedig Marco Fritz lesz.

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
Április 12., szerda
21.00:
AC MILAN (olasz)–SSC Napoli (olasz) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
Milánó, San Siro. Vezeti: Kovács I.

Legfrissebb hírek

„Kevin király megérkezett!” – a Napoli bejelentette De Bruyne szerződtetését

Olasz labdarúgás
2025.06.12. 17:03

Reijnders aláírt, hamarosan bejelenti a Man. City – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.06.09. 12:40

Megvan az Azerbajdzsán–Magyarország meccs játékvezetője

Magyar válogatott
2025.06.08. 14:31

Ismét Bognár Tamás lett az NB I legjobb játékvezetője

Labdarúgó NB I
2025.06.07. 09:29

Balogh Botondék a Juventusszal kezdenek az új bajnoki idényben

Olasz labdarúgás
2025.06.06. 19:21

Mohammed Kudust is kiszemelte a Chelsea – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.06.06. 08:36

NS-jótékonyság: Kovács István által aláírt BL-döntős labda elárverezésével segít az MSÚSZ

Egyéb egyéni
2025.06.05. 16:33

Kassai Viktor is előadást tartott az Osztrák Sportújságírók Szövetsége kongresszusán

Minden más foci
2025.06.05. 14:36
Ezek is érdekelhetik