Ángel Di María nehéz napokon van túl. Nem elég, hogy csapata, a Paris Saint-Germain kiesett a Bajnokok Ligájából a Barcelona elleni 6–1-es vereség miatt, most az argentin klasszison nevet a világ. Ráadásul még Neymar is visszavágott neki…
Di María azzal került a címlapokra a PSG elleni meccs után, hogy mikor csapata betalált és így 3–1-re kozmetikázta az eredményt, azt gondolta, biztosan megvan a továbbjutás a Barcelona ellen, s elkezdett mutogatni a Camp Nou közönségének.
Aztán jött a hideg zuhany.

Ráadásul ha a kiesés nem lett volna elég, még Neymar is beleszállt az argentinba a legutóbbi Instagram-posztjával. A mozdulat ugyanaz, az üzenet egyértelmű… Shhh... @gagamilanoworld #gagamilano
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik


