BL-döntő: „Hala Madrid” – Beckham közös fotóval gratulált Zidane-nak
David Beckham, a Real Madrid korábbi játékosa az Instagramon gratulált egykori csapattársának, Zinédine Zidane-nak, aki szombat este edzőként vezette BL-győzelemre a királyi klubot.
A 115-szörös angol válogatott Beckham egy közös képet osztott meg a közösségi oldalon, ezt írta hozzá: „Gratulálok a barátomnak, ez nem történhetett volna meg kedvesebb és szenvedélyesebb emberrel. Hala Madrid!”
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája
Minden más foci
2026.06.04. 23:53

Nélkülük – Szöllősi György jegyzete
Bajnokok Ligája
2026.06.04. 00:26
Ezek is érdekelhetik




