BL: De Bruyne góljával a Man. City kiejtette a PSG-t

2016.04.12. 22:38
A Manchester City az idegenben elért 2–2-es döntetlen után hazai pályán 1–0-ra legyőzte a francia bajnok Paris Saint-Germaint a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, ezzel fennállása során először bejutott a BL-ben a legjobb négy közé. Az angliai mérkőzés egyetlen gólját Kevin De Bruyne szerezte a második félidő közepén.

A MÉRKŐZÉSRŐL ITT OLVASHAT BŐVEBBEN!A MÉRKŐZÉSRŐL ITT OLVASHAT BŐVEBBEN!

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

Manchester City–Paris Saint-Germain 1–0 (De Bruyne 76.)
Továbbjutott:
a Manchester City, 3–2-es összesítéssel

Legfrissebb hírek

A vb egyik csillagával erősítene a BL-győztes PSG – sajtóhír

Francia labdarúgás
1 órája

Nuno Mendes: Nem tudom, hogy ez-e a PSG legjobb generációja, de...

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 20:19

Az Adidas az F50 játékosait, Kvaracheliát és Dembélét ünnepli Budapest egén

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 14:15

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:08

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29

Meghiúsult trónfosztás – Nagy Zsolt jegyzete

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 23:47

Luis Enrique: Miért ne érhetnénk el ugyanezt jövőre is?

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 23:07

Mikel Arteta: Egyetlen meccset sem veszítettünk el a BL-ben, de sajnos nem volt szerencsénk a végén

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 22:54
Ezek is érdekelhetik