BL: Enrique egy ellenfelet nem szeretne a nyolc között
Luis Enrique, a Barcelona vezetőedzője az Arsenal elleni nyolcaddöntős továbbjutás után elárulta, kit nem szeretne csapatának a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.
„Nagy öröm, hogy Lionel Messi, Luis Suárez és Neymar a mi csapatunkat erősíti, ezen játékosok nagyszerűsége azon alapszik, hogy egy cél elérése fűti őket. Támadni és védekezni is egy szinten kell azonban. Nagyon elégedett vagyok ezzel a sikerrel, és gratulálok külön a nézőknek, akik ilyen rossz időben is kilátogattak a stadionba. Csak egy ellenfelet nem szeretnék magunknak a következő körben: a Barcelonát" – villogtatta meg humorát a katalánok mestere, Luis Enrique.Luis Enrique.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik






