Szombaton megkezdődik a jegyárusítás a Puskás-stadionban augusztus 25-én rendezendő DVSC-TEVA–Levszki Szófia Bajnokok Ligája-selejtezőre – olvasható a debreceni klub hivatalos honlapján.
A belépőket szombat 9 órától Debrecenben, az Oláh Gábor utcai VIP-helyiségben és a három ajándékboltban, illetve hétfőtől Budapesten, a Puskás-stadion pénztárában is lehet kapni. A belépőket szombat 9 órától Debrecenben, az Oláh Gábor utcai VIP-helyiségben és a három ajándékboltban, illetve hétfőtől Budapesten, a Puskás-stadion pénztárában is lehet kapni.
A jegyek 1500, 2000, 2500 és 4500 (utóbbiból csak párszáz darab van) forintba kerülnek.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





