Atlétika: a kormányfő jelentette be, hogy visszatér Pars nagy riválisa
Újra versenyezni szeretne Primoz Kozmus, a férfi kalapácsvetés olimpiai és világbajnoka, akinek döntését hétfőn a szlovén miniszterelnöki hivatal közleményben hozta nyilvánosságra.
"Primoz Kozmus arról tájékoztatta Borut Pahor miniszterelnököt, hogy úgy döntött, megpróbálja megvédeni bajnoki címét a 2012-ben, Londonban sorra kerülő ötkarikás játékokon" – áll a hivatalos közleményben.
A 31 éves atléta tavaly októberben, váratlanul bejelentette visszavonulását, amelyet azzal indokolt, hogy már mindent elért, amire képes volt. A pekingi játékokon és a tavalyi, berlini vb-n aranyérmes dobóatléta akkor hozzátette: lehetséges, hogy később meggondolja magát.
Pars Krisztián korábbi legnagyobb riválisának bejelentését a szlovén sportági szövetség egyelőre nem kívánta kommentálni.
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Ugandai és etióp sikerrel ért véget a Chicago Marathon
Atlétika
2025.10.12. 19:45

A kétszeres olimpiai bajnok kihagyja az atlétikai vb-t
Atlétika
2025.09.03. 12:47
Ezek is érdekelhetik





