Anglia: válogatott futballista drogügyében nyomoz az FA

2019.01.04. 18:54
Egy válogatott labdarúgó kábítószerügyében vizsgálódik sajtóhírek szerint az angol Labdarúgó-szövetség (FA). A The Sun beszámolója szerint a karácsonyi parti sikerült „túl jól” a futballista számára – edzője azonban eddig azt hitte, csak túl sokat ivott.

A The Sun című tömeglap egy szemtanúra hivatkozta azt közölte, hogy az – egyelőre meg nem nevezett – futballista kokaint szívott fel a vécében egy éjszakai szórakozóhelyen, ahol klubja a karácsonyi ünnepségét tartotta. A csapat vezetőedzője nem sokkal később azt hitte, hogy a játékos túl sokat ivott, ezért taxiba ültette, és hazaküldte.The Sun című tömeglap egy szemtanúra hivatkozta azt közölte, hogy az – egyelőre meg nem nevezett – futballista kokaint szívott fel a vécében egy éjszakai szórakozóhelyen, ahol klubja a karácsonyi ünnepségét tartotta. A csapat vezetőedzője nem sokkal később azt hitte, hogy a játékos túl sokat ivott, ezért taxiba ültette, és hazaküldte.

A BBC pénteken szintén azt írta, hogy az FA vizsgálatot indított az ügyben, és kéri az esetleges szemtanúk jelentkezését.

Legfrissebb hírek

Három magyarral hajt a BL-ért a Liverpool Manchesterben

Angol labdarúgás
2 órája

Könnyed sikerrel növelte előnyét a bajnokság élén az Arsenal

Angol labdarúgás
15 órája

Nagy lehetőség előtt a Tottenham: kikapott a West Ham United

Angol labdarúgás
17 órája

Eze korai góljával verte meg a Newcastle-t, és visszaállt az élre az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.04.25. 20:24

Palhinha 82. perces góljával verte a biztos kieső Wolvest, de így is maradt a kiesőzónában a Spurs

Angol labdarúgás
2026.04.25. 18:00

Marco Rose lesz nyártól Tóth Alexék vezetőedzője – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.04.20. 18:55

Megnyerte az Arsenal elleni csúcsrangadót, szerdán élre állhat a Manchester City

Angol labdarúgás
2026.04.19. 19:25

Nem játszott jól, de fontos győzelmet aratott a Manchester United a Chelsea otthonában

Angol labdarúgás
2026.04.18. 22:55
Ezek is érdekelhetik