Sokasodó gondok Liverpoolban: hárman is kidőltek a válogatott szünetben

D. S. B.D. S. B.
2025.03.21. 21:42
Alisson Beckert és Ibrahima Konatét lecserélték a válogatottban, Ryan Gravenberch sérülés miatt pályára sem léphetett (Fotó: Getty Images)
A Bajnokok Ligája-búcsú és a Newcastle Uniteddel szemben elveszített Ligakupa-döntő utáni válogatott szünetben csak sokasodnak az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot (Premier League) vezető Liverpool gondjai, miután nemzeti csapatánál három játékos is – úgy tűnik, hogy – megsérült.

A PL-éllovas játékosai közül még a holland válogatott Spanyolország elleni csütörtöki Nemzetek Ligája-meccse előtt dőlt ki a sorból a Newcastle United elleni vasárnapi találkozón megsérült Ryan Gravenberch, aki nemzeti csapata szerdai edzése után konzultált az orvosi stábbal, amely végül hazaengedte a középpályást.

Ezt követően a Horvátország–Franciaország NL-mérkőzés szünetében kellett a jelentések szerint egy rúgás miatt lecserélni Ibrahima Konatét – Didier Deschamps viszont a meccs utáni sajtótájékoztatóján arról beszélt, nem volt elégedett a hátvéd játékával, ezért cserélte le.

Aztán a magyar idő szerint hajnalban rendezett Brazília–Kolumbia mérkőzést nem tudta végigvédeni a Liverpool kapusa, Alisson Becker, akit fejsérülés miatt kellett lehozni a pályáról a 70. percben, klubja pedig most közölte, hogy a brazil kapus elhagyta a selecaót, hogy a vörösök orvosi stábja megvizsgálhassa, ezért Gravenberchhez hasonlóan ő is visszatért Liverpoolba.

 

 

Legfrissebb hírek

A Liverpool kapusára vetett szemet az olasz rekordbajnok – sajtóhír

Angol labdarúgás
11 órája

„Jobb az egy pont a nulla pontnál” – Guardiola az Everton elleni döntetlen után

Angol labdarúgás
2026.05.05. 09:05

Az FTC-nél bíznak a Kisvárda sikerében; a Liverpool visszatért a valóságba

E-újság
2026.05.04. 23:45

Örülhetnek az Arsenalnál: szenzációs meccsen ikszelt az Everton és a City

Angol labdarúgás
2026.05.04. 23:06

Liverpooli lábnyomok: Szoboszlairól szólt minden – már megint

Angol labdarúgás
2026.05.04. 20:43

Nincs megállás a lejtőn: brutális sérülésekkel tarkított meccsen kapott ki a Chelsea

Angol labdarúgás
2026.05.04. 18:12

Teljesítette küldetését, véglegesíthetik Carricket az MU-nál – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.05.04. 17:00

Arne Slot a manchesteri vereség után: Nem lep meg, hogy a VAR ellenünk van...

Angol labdarúgás
2026.05.04. 08:55
Ezek is érdekelhetik