Arsenal: labdaszedőnek állt Arteta, gól lett a jutalma – videó

Vágólapra másolva!
2022.03.07. 12:44
null
Labdaszedőnek állt Mikel Arteta (Fotó: AFP)
Mint ismert, a kieső helyen álló Watford hazai pályán 3–2-re kikapott az Arsenaltól az angol első osztályú labdarúgó-bajnokság (Premier League) 28. fordulójában. Az ágyúsok harmadik góljához kellett a menedzser, Mikel Arteta magánakciója is, aki azonnal felkapta a játékteret elhagyó labdát, és átadta a bedobást gyorsan elvégző Bukayo Sakának – ez a szituáció előzte meg Gabriel Martinelli találatát.

„Nem voltamteljesenelégedett a mutatott produkcióval. Részben ennek volt köszönhető, hogy megláttam egy lehetőséget, amelyből előnyt akartam kovácsolni – a feladat további részét elvégezték a srácok” – idézi az Arsenal hivatalos oldala Mikel Artetát, aki hozzátette, lehet, hogy nem lett volna szabad elhagynia a technikai zónát, de mivel együtt élt a játékkal, nem tudta türtőztetni magát.

„A negyedik játékvezető megjegyezte, Mikel, ezt nem lett volna szabad megtenned” – vallotta meg Arteta a BBC-nek a mérkőzést követően.

Legfrissebb hírek

James Milner a rekordot jelentő 24. idényére készül a Premier League-ben

Angol labdarúgás
17 órája

Az Arsenal ajánlatot tett a Sportingnak Gyökeresért – sajtóhír

Minden más foci
21 órája

Spanyol klub viheti el Kerkez Milos leendő posztriválisát Liverpoolból

Angol labdarúgás
22 órája

Az Aranycsapat ihlette a Chelsea új idegenbeli mezét

Angol labdarúgás
2025.06.12. 15:46

Matheus Cunha aláírt a Manchester Unitedhez – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.12. 15:34

Az európai futballpiac 38 milliárd eurót generált a 2023–2024-es idényben

Minden más foci
2025.06.12. 09:25

Veszélyben volna Szoboszlai helye a kezdőben? Így illeszkedhet be Florian Wirtz a Liverpool játékrendszerébe

Angol labdarúgás
2025.06.11. 20:45

A Manchester City bejelentette Reijnders érkezését – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.11. 10:32
Ezek is érdekelhetik