PL: Artetát választották a hónap legjobb menedzserének

Cs. B.Cs. B.
2021.10.08. 16:27
null
Artetát választották a legjobb menedzsernek szeptemberben (Fotó: AFP)
A Premier League a hivatalos oldalán közölte, hogy az Arsenal menedzserét, Mikel Artetát választották meg szeptember hónap legjobb menedzserének.

 

Mikel Arteta 2019 óta irányítja az Arsenalt (előtte a Manchester City másodedzője volt), és a mostani volt az első alkalom, hogy bezsebelte a díjat.

Az „ágyúsok” szeptemberben három győzelemmel igyekeztek feledtetni az augusztusi gyengélkedésüket, a három vereségüket.

Az Arsenal a jelenlegi kiírásban először a Norwich ellen győzött (1–0), majd a Burnley (szintén 1–0) és a városi rivális, a Tottenham következett (3–1).

Legutóbb 2016-ban nyerte el Arsenal-menedzser a kitüntetést: akkor Arsene Wenger örülhetett.

A hónap legszebb góljáért járó díjat az Everton játékosa, Andros Townsend kapta meg. A varázslatos távoli tekerést a Burnley elleni meccsen hozta össze, ezen a találkozón 3–1-re nyertek a liverpooliak.

Legfrissebb hírek

Newcastle–Liverpool, Man. City–Bournemouth a Premier League augusztusi rajtján

Angol labdarúgás
2026.06.19. 11:08

Premier League: egy hónappal a feljutás után lemondott az Ipswich Town vezetőedzője

Angol labdarúgás
2026.06.11. 13:29

Premier League: Szoboszlaié az idény legszebb gólja a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
2026.06.06. 13:53

Spirit of Shankly: a szurkolói elköteleződés egy életre szól a Liverpoolnál

Képes Sport
2026.06.06. 10:19

Andoni Iraola: Kiváltság és felelősség a Liverpoolnál dolgozni

Angol labdarúgás
2026.06.06. 08:39

„Utcahosszal mindenki előtt” – így látták Szoboszlai idényét a drukkerek

Angol labdarúgás
2026.06.04. 15:43

Távozott a Fulham vezetőedzője – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.06.02. 17:52

Megegyezés született az új vezetőedzőről a Liverpoolnál – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.06.02. 12:25
Ezek is érdekelhetik