Liverpool: hiába a sok sérült, nem lesz új érkező

Vágólapra másolva!
2020.09.28. 11:28
null
Thiago (jobbra) a Chelsea ellen csereként játszott (Fotó: AFP)
Ugyan sérüléshullám tizedeli az angol bajnok Liverpool labdarúgócsapatát, a klub mégsem tervez új játékost szerződtetni az átigazolási időszak végéig.

A védelem közepéről Joe Gomez és Joel Matip is kidőlt, így a múlt héten, a Chelsea ellen 2–0-ra megnyert összecsapáson az eredetileg védekező középpályás Fabinho játszott belső védőt, a Lincoln elleni Ligakupa-találkozón pedig a tinédzser Rhys Williams szerepelt.

„Természetesen ez nem jó dolog, de a piacon lehetetlen rendezni a helyzetet, így meg sem próbáljuk” – mondta Jürgen Klopp vezetőedző, aki szerint a belső védő posztot, amennyiben nagyobb problémák nem lesznek, átmenetileg hasonló összeállításokkal meg tudják oldani, a keret összetétele megfelelő.

Az új játékosok közül várhatóan kezdőként is bemutatkozik hétfő este, az Arsenal elleni rangadón a Bajnokok Ligája-győztes Bayern Münchentől igazolt Thiago Alcantara, aki a Chelsea ellen egy félidőt kapott.

Legfrissebb hírek

Milliárdok és milliók, sztárok a lelátón és a kispadon: így rajtolnak a PL-csapatok

Angol labdarúgás
2025.08.15. 17:43

Dupla Tízes: bent lesz Szoboszlai Dominik a Liverpool gálakezdőjében?

Légiósok
2025.08.14. 13:35

A tisztelet jegyében – Malonyai Péter jegyzete

Angol labdarúgás
2025.08.10. 07:25

Isak a Real Sociedadnál várja a fejleményéket az átigazolásról

Angol labdarúgás
2025.07.31. 11:42

Orvosok tanácsolták Diogo Jotának, hogy ne repülőgéppel utazzon

Angol labdarúgás
2025.07.03. 18:58

NS-infó: Pécsi Ármin Angliába utazott – a Liverpoollal tárgyal

Labdarúgó NB I
2025.06.06. 13:02

Szoboszlai gólpasszt adott, a Liverpool ikszelt az Arsenallal

Angol labdarúgás
2025.05.11. 19:29

Szoboszlai Dominik is érzékeny búcsút vett Trent Alexander-Arnoldtól

Angol labdarúgás
2025.05.06. 14:42
Ezek is érdekelhetik