Man. City: Örökké a klub szurkolója leszek – Guardiola

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.10.25. 16:43
null
Pep Guardiola nem lesz más angol együttes menedzsere (Fotó: AFP)
Az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester City menedzsere, Pep Guardiola nemrégiben a BBC Sportsnak adott interjút, amelyben elárulta, hogy örökké a manchesteri együttes szurkolója lesz.

 

Örökké Manchester City-szurkoló leszek, lehetetlen, hogy más angol csapatot irányítsak, mivel szeretnek és befogadtak itt az emberek – mondta az angol bajnokság listavezető együttesének spanyol szakvezetője. – Szeretném jobban csinálni, szeretnék jobb csapatot építeni, hogy elhiggyék, elég erősek vagyunk ahhoz, hogy még az eddiginél is nagyobb dolgokat valósítsunk meg.”

Guardiola nyilatkozatában arra is kitért, hogy hol szeret lakni, ha új városba költözik a családjával.

Amikor Rómában, Bresciában, New Yorkban, Barcelonában laktam, mindig a belvárosban éltem. Sokkal kényelmesebb ott” – tette hozzá, kiegészítve azzal, hogy sosincs egyedül: a felesége és a gyerekei mindig vele vannak, akárhova költözik a munkája miatt.

Legfrissebb hírek

Guardiola mérlegre állítja futballistáit karácsony után

Angol labdarúgás
16 órája

Cherki és Savinho bombájával elődöntős a Man. City az angol Ligakupában

Angol labdarúgás
2025.12.17. 22:37

A City győzelemmel alapozott a Liverpool elleni csúcsrangadóra

Angol labdarúgás
2025.11.02. 19:32

Angol Ligakupa: a Premier League-csatárlegenda mindkét fia bemutatkozott a Manchester Cityben

Angol labdarúgás
2025.09.25. 10:14

Carragher: Arteta folyton behúzza a kéziféket

Angol labdarúgás
2025.09.22. 11:27

Guardiola: Még nem vagyunk készen, de lépésről lépésre haladunk

Angol labdarúgás
2025.09.15. 07:27

Donnarumma: Guardiolánál játszani a legjobb, ami egy futballistával történhet

Angol labdarúgás
2025.09.12. 13:39

Milliárdok és milliók, sztárok a lelátón és a kispadon: így rajtolnak a PL-csapatok

Angol labdarúgás
2025.08.15. 17:43
Ezek is érdekelhetik