PL: a fenegyerek hozta a formáját – „beleállt” a Chelsea sztárjába

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.03.21. 10:17
Joey Barton, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Burnley balhés játékosa beszólt N’Golo Kanténak, a Chelsea nagyszerű formában lévő középpályásának.

„Angliában már divat lett Kantét imádni, mindenki őt dicséri. Néhány hete játszottam ellene, valóban nagyon jó játékos, ám egyáltalán nem a legjobb, mint ahogy azt a jelenlegi kritikusok mondogatják. Rendkívül hasznos, ha »rombolni« kell és labdát szerezni, de egy fantasztikus csapatban játszott, ráadásul nem tud szervezni. És egyébként is, nem lehet kijelenteni valakiről, hogy ő a legjobb, amikor a Bajnokok Ligájában még pályára sem lépett.”

„Két évvel ezelőtt senki sem tudta, ki az a Kanté. Meglep, ám elgondolkodtat, hogy a megfigyelők ennyire nem vették őt észre, úgyhogy szkeptikus vagyok vele kapcsolatban.”

Barton megnyilvánulása azért is meglepő, mert a 34 éves játékos korábban még arról beszélt, hogy Kanté az angol bajnokság legjobb futballistája.

Legfrissebb hírek

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
21 perce

Szoboszlai 68 perc játékkal is ott van a hét csapatában a PL-ben

Légiósok
18 órája

Slot, „Dom” és a többiek – Bobory Balázs publicisztikája

Angol labdarúgás
Tegnap, 6:49

Szoboszlai Dominikból is a legjobbat hozta ki Arne Slot

Angol labdarúgás
Tegnap, 6:49

A legifjabb, az első, az egyetlen – Szoboszlai Dominik rekordjai

Légiósok
2025.04.28. 16:29

Mennyire van képben Szoboszlai Dominik pályafutásával kapcsolatban? Töltse ki kvízünket, és kiderül!

Légiósok
2025.04.28. 14:38

Dupla Tízes: Magyarország első PL-győztese – remek idényt zár Szoboszlai Dominik

Légiósok
2025.04.28. 12:41

Hatalmas súlyú ezüsttrófeát emelhet magasba Szoboszlai Dominik – már az is megvan, hogy mikor

Angol labdarúgás
2025.04.28. 12:18
Ezek is érdekelhetik