Arsenal: „Simeone tökéletes Wenger-utód lenne”

2016.09.08. 11:08
null
Diego Simeone lenne a tökéletes Wenger-utód? (Fotó: talksport.com)
Az Arsenal korábbi játékosa, Ray Parlour szerint a jelenleg a spanyol Atlético Madridot irányító Diego Simeone tökéletes utódja lenne Arsene Wengernek a londoniak kispadján.

Az „ágyúsok” menedzserének a szezon végén lejár a szerződése, és egyelőre nem lehet hallani olyan hírekről, miszerint megkezdődtek volna a tárgyalások az esetleges hosszabbításról. A Premier League leghosszabb ideje hivatalban lévő szakvezetőjének lejáró szerződése kapcsán megjelentek olyan pletykák is, amelyek Wenger szezon végi visszavonulásáról szólnak.

Ennek bekövetkezése esetén az Arsenalnak szüksége lesz egy méltó utódra, Ray Parlournek, a klub korábbi klasszis játékosának pedig van is egy jelöltje a posztra.

„Amennyiben Simeone távozna az Atlético Madridtól, biztos vagyok benne, hogy szívesen kipróbálná magát a Premier League-ben olyan szakemberek, mint Guardiola, Mourinho, Klopp és a hozzájuk hasonló menedzserek ellen. Nálam ő a favorit, ha az Arsenal edzőt cserél a szezon végén. Tökéletes utódja lenne Arsene Wengernek" – mondta Parlour a talkSPORT-nak.

Legfrissebb hírek

Mikel Arteta: Olyan tettet hajtottunk végre, amire nem volt még példa a klub 140 éves történelmében

Bajnokok Ligája
18 perce

Az Arsenal továbbjutott – a Sporting a balszerencsét és a játékvezetőt is okolhatja

Bajnokok Ligája
1 órája

Jude Bellingham feledtetné rossz élményeit a Bayern ellen

Bajnokok Ligája
12 órája

Mikel Arteta: Bármilyen összeállításban, de tovább kell jutnunk!

Bajnokok Ligája
12 órája

Marco Rose lehet Tóth Alex edzője – sajtóhír

Angol labdarúgás
12 órája

„Megérdemeltük volna az elődöntőt” – Hans-Dieter Flick az Atlético Madrid elleni BL-kiesésről

Bajnokok Ligája
Tegnap, 0:07

Az idény végén távozik Tóth Alex edzője – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.04.14. 16:13

„Egyszerűen sokkoló…” – Carrick szerint vigyázni kell, merre halad a futball

Angol labdarúgás
2026.04.14. 07:45
Ezek is érdekelhetik