Anglia: visszaadta a labdát, gól lett belőle – és balhé!
Az angol ötödosztályú labdarúgó-bajnokságban összehozták minden futballista rémálmát: a „fair play gólt”. Az 1–1-re végződő Guiseley–Braintree Town találkozón a hazaiak egyik játékosa vissza akarta adni a labdát az ellenfélnek, ám ívelése olyan jól sikerült, a kapuban kötött ki a labda. A futballista és a játékvezető sem tudta elsőre, ilyenkor mi a teendő, így a játék több mint öt percig állt. Végül a gólt megadták, és ezzel mentett pontot a hazai együttes…
Legfrissebb hírek

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő
Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője
Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17
Ezek is érdekelhetik





