Muhamed Besic, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Everton bosnyák játékosa a kezdőcsapatba került a Liverpool elleni mai rangadón.
Az Evertonhoz közeli tofeeweb.com beharangozója egyébként azt írja a Ferencváros korábbi futballistájáról, hogy „úgy vonzza a lapokat, mint a mágnes".
Besic eddig kétszer jutott szóhoz a Premier League-ben: a Chelsea és a West Bromwich ellen állt be a meccs legvégén, utóbbi együttes ellen sárga lapot kapott.
Legfrissebb hírek

Az idény végén visszavonul az Everton klubrekordere
Angol labdarúgás
2026.05.15. 13:57
Ezek is érdekelhetik






