Anderson, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester United brazil játékosa merész cselekedetet hajtott végre: Sir Alex Fergusont hívta ki az Ice Bucket Challenge keretein belül.
A tavasszal kölcsönben a Fiorentinánál játszó középpályás Marouane Fellaini és Kagava Sindzsi kihívása mellett vette a bátorságot az MU korábbi legendás menedzserének felkérésére a „jeges vizes" játékba.
Nem tudjuk, a skót szakember, aki jelenleg is a klub vezetőségében tevékenykedik, vállalja-e a kihívást, de az biztos, hogy az ő nyakon öntéséről feltétlenül megmutatjuk majd a videót az interneten elképesztő ütemben terjedő játékban.
Legfrissebb hírek

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre
Foci vb 2026
2026.06.17. 09:48

Népsport: vörös ördögök a mágikus 7-es mezben
Népsport
2026.05.22. 08:55
Ezek is érdekelhetik





