PL: az 5. vonalra emlékeztette a Fulham-védőt az MU játéka

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.02.10. 17:05
Az angol ligarendszer Conference elnevezésű kategóriájában, azaz az ötödosztályban játszott mérkőzésekre emlékeztette Dan Burnt, a Fulham védőjét a vasárnapi Manchester United elleni Premier League-találkozó, amelyen a „vörös ördögök” ilyen magas szinten rég nem látott mennyiségű beadással próbálkoztak a londoniak ellen. A vége 2–2 lett.

„A Conference-ben töltött időszakom óta nem fejeltem a labdába ennyiszer, ott volt ez jellemző a játékra. Tudtuk, hogy ezt fogják erőltetni, kényelmesen védekeztünk – mondta Burn. –Magas vagyok, ami segít akkor, ha fejjel kell védekezni. Persze a Manchester United ettől még remek csapat, valószínűleg más napon több gólt szerzett volna, ezúttal csupán semmi sem jött össze neki."

René Meulensteen, a Fulham menedzsere is azt mondta a mérkőzés után, hogy kiszámítható taktikát alkalmazott az MU, amely ellen nem volt nehéz védekezni.

Legfrissebb hírek

Az idény során már harmadszor lett a hónap legjobbja Szoboszlai Dominik a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
8 órája

„Szoboszlai akkor lesz kezdő, ha teljesen egészséges” – Arne Slot a Nemzeti Sportnak

Angol labdarúgás
10 órája

Sorozatban tizedszer a Dallas Cowboys a világ legértékesebb csapata, Szoboszlai klubja a 48.

Minden más foci
23 órája

Biztató formában futballozik Kerkez Milos a Liverpoolban

Angol labdarúgás
Tegnap, 15:27

Cherki és Savinho bombájával elődöntős a Man. City az angol Ligakupában

Angol labdarúgás
2025.12.17. 22:37

Szoboszlai még idén visszatérhet – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.12.17. 17:23

Főnixmadárként támadt fel Hugo Ekitiké

Angol labdarúgás
2025.12.17. 09:56

„Be kellett volna gyűjtenünk a három pontot” – Amorim a Bournemouth elleni 4–4 után

Angol labdarúgás
2025.12.16. 08:30
Ezek is érdekelhetik