Angol Ligakupa: a Chelsea idegenben verte az Arsenalt
A Chelsea 2–0-ra legyőzte az Arsenalt az angol labdarúgó Ligakupa nyolcaddöntőjében. A londoni derbin két spanyol játékos, Cesar Azpilicueta és Juan Mata volt eredményes.
A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak. A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak.
ANGOL LIGAKUPA
nyolcaddöntő
ARSENAL–CHELSEA 0–2 (0–1)
Legfrissebb hírek

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt
Bajnokok Ligája
2026.05.31. 13:05
Ezek is érdekelhetik







