Everton: Martínez magával hozta paraguayi kulcsjátékosát

Vágólapra másolva!
2013.07.09. 17:47
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Everton hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette a legutóbb a Wigan Athleticben játszó Antolín Alcarazt. Alcaraz szerződése lejárt, így az Everton ingyen szerezte meg, és kétéves szerződést kötött vele.

A 30 éves, 24-szeres paraguayi válogatott védő 2010 óta légióskodik Angliában, kezdőként tagja volt a 2013-as FA-kupa-döntőt megnyerő Wigannek. Alcaraz a második volt Latics-játékos a kedden igazolt Arouna Koné után, aki követi az Evertonhoz szerződött szakvezetőt, Roberto Martínezt.

A livepooli klubnál folytatja a pályafutását Joel Robles is. Az Atlético Madridtól érkező – de tavasszal kölcsönben a Wigant erősítő – kapus ötéves szerződést kötött az Evertonnal, a vételárat nem hozták nyilvánosságra a felek. A 23 esztendős játékos tagja volt a júniusban U21-es Európa-bajnokságot nyerő spanyol válogatottnak.

Legfrissebb hírek

Bruno Fernandes kihagyta a büntetőt, ikszelt a Fulhammel a Man. United

Angol labdarúgás
13 órája

Grealish gólpasszokat adott, Pickford büntetőt védett – győzelemmel debütált új stadionjában az Everton

Angol labdarúgás
16 órája

„Ez a szuperereje” – Mikel Arteta a duplázó Viktor Gyökerest dicsérte

Angol labdarúgás
23 órája

Gyökeres megszerezte első góljait az Arsenalban, a Leeds egy ötöst kapott az Emiratesben

Angol labdarúgás
2025.08.23. 20:27

Idegenben kapott ki az Aston Villa; a Bournemouth otthon tartotta a három pontot

Angol labdarúgás
2025.08.23. 18:07

Ez még mindig nem a régi Manchester City: a Spurs elvitte a három pontot az Etihadból

Angol labdarúgás
2025.08.23. 15:32

Paquetá bombagóljára öttel válaszolt a Chelsea, újabb kiadós pofont kapott a West Ham

Angol labdarúgás
2025.08.22. 23:07

Rekordösszegért vett védőt a Villarreal, középpályás érkezett az Interhez – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
2025.08.22. 21:30
Ezek is érdekelhetik