Man. City: Kolo Touré a szezon végén távozhat a klubtól

2013.04.25. 16:14
A Manchester City labdarúgócsapatának lejáró szerződésű védője, Kolo Touré a Sky Sportsnak adott nyilatkozatában elmondta, még senki sem kereste meg a klubtól a jövőjével kapcsolatban, így a nyáron valószínűleg elhagyja az együttest.

„Majdnem négy éve itt vagyok, volt két fantasztikus szezonom, amikor sokat játszottam, valamint hallhattam, amikor a szurkolók engem éltetnek. Ezek a dolgok hiányozni fognak. A családommal Manchesterben élünk, a gyerekeim itt járnak iskolába, és jól érezzük magunkat. De a legutóbbi két hónapban senki sem keresett meg a klubtól, így mindenképpen gondolnom kell a jövőmre is” – mondta a 32 esztendős védő, akinek a szerződése az idén nyáron jár le a Citynél.

Touré hozzátette, elsődleges célja, hogy Angliában folytassa pályafutását, hiszen a szigetországban eltöltött több mint tizenegy éve alatt már megismerte a kultúrát.

Legfrissebb hírek

Hiába távozna, a Chelsea 120 millió fontot kér Enzo Fernándezért

Angol labdarúgás
2026.05.28. 13:38

„Ma többet sírtam, mint az egész eddigi életemben” – Szalah érzelmesen búcsúzott az Anfieldtől

Angol labdarúgás
2026.05.25. 08:23

Pep Guardiola az idény végén távozik a Manchester Citytől – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.05.18. 23:00

Újabb szöglet utáni gól, újabb győzelem: egy lépéssel közelebb került a bajnoki címhez az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.05.18. 22:57

Tiltakoztak a szurkolók, nyilatkozatot adott ki a jegyárakról a Liverpool

Angol labdarúgás
2026.05.07. 12:14

Három magyarral hajt a BL-ért a Liverpool Manchesterben

Angol labdarúgás
2026.05.03. 09:28

Könnyed sikerrel növelte előnyét a bajnokság élén az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.05.02. 20:25

Nagy lehetőség előtt a Tottenham: kikapott a West Ham United

Angol labdarúgás
2026.05.02. 17:59
Ezek is érdekelhetik