Man. Utd: Ferguson elmondta, Giggs 2014-ig hosszabbít

2013.01.17. 15:02
Sir Alex Ferguson, az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester United menedzsere a klub hivatalos televíziós csatornájának elmondta, Ryan Giggs egy évvel, 2014-ig meghosszabbítja a szerződését a „vörös ördögökkel".

A 39 esztendős középpályás nemrégiben azt nyilatkozta, hogy majd csak a szezon végén dönt a jövőjéről, ám Ferguson „lelőtte a poént”, és elmondta, hogy a klub emblematikus figurája szerződést hosszabbít a csapattal.

„Újabb egy évig játszani fog. Nincsenek jelei annak, hogy fáradt lenne, a minőség még mindig benne van a játékában, egyensúlyt ad a csapatnak. Még mindig éhes a futballra, hihetetlen ember” – nyilatkozta Ferguson.

Giggs végigjátszotta csapata tegnapi, West Ham United ellen 1–0-ra megnyert FA-kupa-mérkőzését, amely után nem beszélt szerződésének meghosszabbításáról, azt ugyanakkor elmondta, hogy jelen pillanatban élvezi a játékot.

Legfrissebb hírek

A futballszakírók Bruno Fernandest választották a PL-idény legjobbjának

Angol labdarúgás
20 órája

Tiltakoztak a szurkolók, nyilatkozatot adott ki a jegyárakról a Liverpool

Angol labdarúgás
2026.05.07. 12:14

Teljesítette küldetését, véglegesíthetik Carricket az MU-nál – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.05.04. 17:00

Arne Slot a manchesteri vereség után: Nem lep meg, hogy a VAR ellenünk van...

Angol labdarúgás
2026.05.04. 08:55

Szoboszlai gólja és gólpassza ellenére a Liverpool kikapott Manchesterben

Angol labdarúgás
2026.05.03. 18:27

Videó: Szoboszlai góljával és gólpasszával egyenlített kétgólos hátrányból a Liverpool az MU ellen

Angol labdarúgás
2026.05.03. 17:52

Három magyarral hajt a BL-ért a Liverpool Manchesterben

Angol labdarúgás
2026.05.03. 09:28

Könnyed sikerrel növelte előnyét a bajnokság élén az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.05.02. 20:25
Ezek is érdekelhetik