Steven Gerrard szerint az angol labdarúgó-válogatott tagjai megérdemlik a füttyszót, amit a nyári világbajnokságon nyújtott teljesítményükért kapnak.
„Igen, szerintem magam is kifütyülném a válogatott tagjait” – mondta el egy újságírói kérdésre a Liverpool középpályása. Mint emlékezetes, a vasárnapi Szuperkupa-mérkőzésen a Manchester United és a Chelsea válogatott játékosait többször is kifütyülték a kilátogató drukkerek.„Ezen nem szabad megsértődni, mert megérdemeljük. Leszerepeltünk a nyáron” – ismerte el önkritikusan a játékos a magyarok elleni szerdai felkészülési mérkőzés előtt.
Legfrissebb hírek

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő
Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője
Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




