Super Bowl: nyolcadjára már lesz Pats-pont az első negyedben – tippek

2018.02.04. 20:42
Bradyék eddig Super Bowlon még nem szereztek pontot az első negyedben (Fotó: AFP)
Magyar idő szerint hétfőn 0.30-tól összecsap egymással a New England Patriots és a Philadelphia Eagles az 52. Super Bowl-mérkőzésen. Az NFL nagydöntőjével kapcsolatban sem maradunk tippek nélkül!

MINDEN AZ 52. SUPER BOWL FELVEZETÉSÉRŐL EGY HELYEN!

AZ ELŐZŐ KÖRBEN

A Patriots és a Jaguars meccsén a vendégek valóban eljutottak futott yardig (101), sérülése ellenére Tom Brady is elpasszolt 250 felett (290), de a tippelt maximum 40 pontot picit átlépték a felek (24–20).

Az Eagles és a Vikings összecsapására legalább 45 pontot tippelt Jóska, és ez végül – ha cakkosan is, de – meg is lett (38–7).

BÁTOR JÓSKA

Szerez pontot a Patriots az első negyedben. A Brady, Belichick érában a New England eddig hétszer döntőzött, és még mindig 0 ponttal áll a gárda az első negyedekben! Most csak megszakad a sorozat...

Legalább hét pont lesz közte a végén. Az említett hét meccsen ráadásul a legnagyobb különbség hat pont volt a felek között – s az is csupán hosszabbításban, vagyis a rendes játékidőben még csak négy volt a legnagyobb differencia. Most legalább hét lesz közte a végén.

SZAVAZÁS

Ön szerint melyik csapat nyeri meg az 52. Super Bowlt?

KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!

Nem lesz pontzápor. Mindkét csapat top 5-ös támadó- és védősorral bír, ha csak az alapszakaszban szerzett és engedett pontokat nézzük. A fináléban a Patriots (28.6) és az Eagles (28.6) összességében bőven elmarad az 57 ponttól, de még az 50-től is, legfeljebb 44 pont esik!

Viszont sok yard lesz. A Patriots esetében mindkét egység képes a yardtermelésre, így a két együttes támadósorai legalább 700-ig eljutnak a kevés pont ellenére is.