nemzetisport.hu 2014.06.26 22:33 Frissítve: 2015.06.09 12:23

EURÓPA-LIGA, 2014-2015

 

DÖNTŐ
Sevilla (spanyol)–Dnipro Dnipropetrovszk (ukrán) 3–2
2015. május 27., Varsó, Nemzeti Stadion

 

ELŐDÖNTŐ
 első mérkőzés (május 7.)
második mérkőzés (május 14.)
Sevilla (spanyol)–Fiorentina (olasz)3–0
0–2
Napoli (olasz)–Dnipro Dnipropetrovszk (ukrán) 1–1
0–1
NEGYEDDÖNTŐ
 első mérkőzés (április 16.)
második mérkőzés (április 23.)
Sevilla (spanyol)–Zenit (orosz)
2–1
2–2
FC Bruges (belga)–Dnipro Dnipropetrovszk (ukrán) 0–0
0–1
Dinamo Kijev (ukrán)–Fiorentina (olasz)
1–1
2–0
Wolfsburg (német)–Napoli (olasz)
1–4
2–2
NYOLCADDÖNTŐ 
 első mérkőzés
(március 12.)
második mérkőzés
(március 19.) 
 
Everton (angol)–Dinamo Kijev (ukrán) 2–1
2–5 4–6
Dnipro Dnipropetrovszk (ukrán)–Ajax (holland) 1–0
1–2 – h.u.
2–2 *
Zenit Szentpétervár (orosz)–Torino (olasz) 2–0
0–1
2–1
Wolfsburg (német)–Internazionale (olasz) 3–1
2–1
5–2
Villarreal (spanyol)–Sevilla (spanyol) 1–3
1–2
2–5
Napoli (olasz)–Dinamo Moszkva (orosz) 3–1
0–0 3–1
FC Bruges (belga)–Besiktas (török) 2–1
3–1
5–2
Fiorentina (olasz)–Roma (olasz)1–13–0
4–1
*: idegenben lőtt góllal
   

 

 A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
Young Boys (svájci)–Everton (angol) 1–4
1–31–7
Torino (olasz)–Athletic Bilbao (spanyol) 2–23–25–4
Wolfsburg (német)–Sporting (portugál) 2–00–0
2–0
Aalborg (dán)–FC Bruges (belga) 1–3
0–3
1–6
Dnipro (ukrán)–Olympiakosz (görög) 2–0
2–2
4–2
Trabzonspor (török)–Napoli (olasz) 0–4
0–1
0–5
Villarreal (spanyol)–Salzburg (osztrák) 2–13–1
5–2
AS Roma (olasz)–Feyenoord (holland) 1–1
2–13–2
Sevilla (spanyol)–Borussia Mönchengladbach (német) 1–03–2
4–2
Ajax (holland)–Legia Warszawa (lengyel) 1–0
3–0
4–0
Anderlecht (belga)–Dinamo Moszkva (orosz) 0–01–3
1–3
Guingamp (francia)–Dinamo Kijev (ukrán) 2–1
1–3
3–4
PSV (holland)–Zenit (orosz) 0–1
0–3
0–4
Liverpool (angol)–Besiktas (török) 1–0
0–1 –11-esekkel 4–5
1–1
Tottenham Hotspur (angol)–Fiorentina (olasz) 1–10–21–3
Celtic (skót)–Internazionale (olasz)   3–3
0–1
3–4

 

A CSOPORTOK BEOSZTÁSA
A-CSOPORT
B-CSOPORT
C-CSOPORT
D-CSOPORT
Villarreal (spanyol)
FC Köbenhavn (dán)
Tottenham (angol)
Salzburg (osztrák)
Borussia Mönchengladbach (német)FC Bruges (belga)Besiktas (török)Celtic (skót)
Zürich (svájci)
Torino (olasz)Partizan Beograd (szerb)Dinamo Zagreb (horvát)
Apollon (ciprusi)Helsingin JK (finn)Aszterasz Tripolisz (görög)Astra Giurgiu (román)
 
E-CSOPORT
F-CSOPORT
G-CSOPORT
H-CSOPORT
PSV (holland)
Internazionale (olasz)
Sevilla (spanyol)
Lille (francia)
Panathinaikosz (görög)Dnyipro (ukrán)Standard Liege (belga)Wolfsburg (német)
Estoril (portugál)Saint-Étienne (francia)Feyenoord (holland)Everton (angol)
Dinamo Moszkva (orosz)Qarabag (azeri)HNK Rijeka (horvát)FK Krasznodar (orosz)
 
I-CSOPORT
J-CSOPORT
K-CSOPORT
L-CSOPORT
Napoli (olasz)Dinamo Kijev (ukrán)
Fiorentina (olasz)Metaliszt Harkiv (ukrán)
Sparta Praha (cseh)Steaua Bucuresti (román)PAOK (görög)Trabzonspor (török)
Young Boys (svájci)Rio Ave (portugál)Guingamp (francia)Legia Warszawa (lengyel)
Slovan Bratislava (szlovák)Aalborg (dán) Dinamo Minszk (fehérorosz)Lokeren (belga)

 

 

 

CSOPORTKÖR
A-CSOPORT  
Mönchengladbach (német)–Villarreal (spanyol)
1–1
Apollon Limassol (ciprusi)–FC Zürich (svájci)
3–2
FC Zürich (svájci)–Mönchengladbach (német)  1–1
Villarreal (spanyol)–Apollon Limassol (ciprusi)  4–0
Mönchengladbach (német)–Apollon Limassol (ciprusi)
5–0
Villarreal (spanyol)–FC Zürich (svájci)
4–1 
Apollon Limassol (ciprusi)–Mönchengladbach (német)
0–2
FC Zürich (svájci)–Villarreal (spanyol)  3–2
Villarreal (spanyol)–Mönchengladbach (német)
2–2 
Zürich (svájci)–Apollon (ciprusi)
3–1 
B-CSOPORT  
FC Bruges (belga)–Torino (olasz)
0–0
FC Köbenhavn (dán)–HJK (finn)
2–0
HJK (finn)–FC Bruges (belga) 0–3
Torino (olasz)–FC Köbenhavn (dán)  1–0
FC Bruges (belga)–FC Köbenhavn (dán)
1–1
Torino (olasz)–HJK Helsinki (finn)
2–0 
FC Köbenhavn (dán)–Club Brugge (belga)
0–4
HJK Helsinki (finn)–Torino (olasz)  2–1
Torino (olasz)–FC Bruges (belga)
0–0 
HJK (finn)–Köbenhavn (dán)
2–1 
C-CSOPORT  
Partizan Beograd (szerb)–Tottenham (angol) 0–0
Besiktas (török)–Aszterasz Tripolisz (görög)  1–1 
Aszterasz Tripolisz (görög)–Partizan Beograd (szerb)  2–0
Tottenham (angol)–Besiktas (török) 1–1
Partizan Beograd (szerb)–Besiktas (török)
0–4 
Tottenham Hotspur (angol)–Aszterasz Tripolisz (görög)
5–1 
Aszterasz Tripolisz (görög)–Tottenham (angol)  1–2
Besiktas (török)–Partizan Beograd (szerb)  2–1
Tottenham (angol)–Partizan Beograd (szerb)
1–0 
Aszterasz (görög)–Besiktas (török)
2–2 
D-CSOPORT  
Salzburg (osztrák)–Celtic (skót)
5–1
Dinamo Zagreb (horvát)–Astra Giurgiu (román)  5–1
Astra Giurgiu (román)–Salzburg (osztrák) 1–2
Celtic (skót)–Dinamo Zagreb (horvát)
1–0
Celtic (skót)–Astra Giurgiu (román)
2–1
Salzburg (osztrák)–Dinamo Zagreb (horvát)4–2
Astra (román)–Celtic (skót) 1–1
Dinamo Zagreb (horvát)–Salzburg (osztrák)
1–5
Celtic (skót)–Salzburg (osztrák)
1–3  
Astra (román)–Dinamo Zagreb (horvát) 
1–0
E-CSOPORT  
PSV (holland)–Estoril (portugál)
1–0
Panathinaikosz (görög)–Dinamo Moszkva (orosz)  1–2 
Dinamo Moszkva (orosz)–PSV (holland) 1–0
Estoril (portugál)–Panathinaikosz (görög)  2–0
Estoril (portugál)–Dinamo Moszkva (orosz)1–2
PSV (holland)–Panathinaikosz (görög)
1–1
Dinamo Moszkva (orosz)–Estoril (portugál)  1–0
Panathinaikosz (görög)–PSV (holland)  2–3
Estoril (portugál)–PSV (holland)
félbeszakadt
Dinamo Moszkva (orosz)–Panathinaikosz (görög)
2–1 
F-CSOPORT  
Qarabag (azeri)–Saint-Étienne (francia)
0–0
Dnipro (ukrán)–Internazionale (olasz)
0–1
Saint-Étienne (francia)–Dnipro (ukrán)  0–0
Internazionale (olasz)–Qarabag (azeri)  2–0
Dnipro Dnipropetrovszk (ukrán)–Qarabag (azeri)0–1
Internazionale (olasz)–Saint-Étienne (francia)
0–0
Qarabag Agdam (azeri)–Dnipro (ukrán) 1–2
Saint-Étienne (francia)–Inter (olasz)
1–1
Saint-Étienne (francia)–Qarabag (azeri)
1–1 
Inter (olasz)–Dnipro (ukrán)
2–1 
G-CSOPORT  
Standard Liege (belga)–Rijeka (horvát)
2–0
Sevilla (spanyol)–Feyenoord (holland)
2–0
Feyenoord (holland)–Standard Liege (belga) 2–1
Rijeka (horvát)–Sevilla (spanyol)  2–2
Rijeka (horvát)–Feyenoord (holland)
3–1
Standard Liege (belga)–Sevilla (spanyol)0–0
Feyenoord (holland)–Rijeka (horvát)
2–0
Sevilla (spanyol)–Standard Liege (belga)
3–1
HNK Rijeka (horvát)–Standard Liege (belga) 
2–0
Feyenoord (holland)–Sevilla (spanyol)
2–0
H-CSOPORT  
Lille (francia)–FK Krasznodar (orosz)
1–1
Everton (angol)–Wolfsburg (német)
4–1
FK Krasznodar (orosz)–Everton (angol)  1–1
Wolfsburg (német)–Lille (francia)  1–1
FK Krasznodar (orosz)–Wolfsburg (német)
2–4
Lille (francia)–Everton (angol)0–0
Everton (angol)–Lille (francia)
3–0
Wolfsburg (német)–FK Krasznodar (orosz)  5–1
Krasznodar (orosz)–Lille (francia)
1–1 
Wolfsburg (német)–Everton (angol)
0–2 
I-CSOPORT  
Young Boys (svájci)–Slovan Bratislava (szlovák)
5–0
Napoli (olasz)–Sparta Praha (cseh)
3–1
Sparta Praha (cseh)–Young Boys (svájci)  3–1
Slovan Bratislava (szlovák)–Napoli (olasz) 0–2
Young Boys (svájci)–Napoli (olasz)2–0
Slovan Bratislava (szlovák)–Sparta Praha (cseh)0–3
Napoli (olasz)–Young Boys (svájci)
3–0
Sparta Praha (cseh)–Slovan Bratislava (szlovák) 4–0
Slovan Bratislava (szlovák)–Young Boys (svájci)
1–3 
Sparta Praha (cseh)–Napoli (olasz)
0–0 
J-CSOPORT  
Steaua Bucuresti (román)–AaB Aalborg (dán)
6–0
Rio Ave (portugál)–Dinamo Kijev (ukrán)
0–3
Dinamo Kijev (ukrán)–Steaua Bucuresti (román)  3–1
AaB Aalborg (dán)–Rio Ave (portugál)  1–0
AaB Aalborg (dán)–Dinamo Kijev (ukrán)
3–0
Steaua Bucuresti (román)–Rio Ave (portugál)
2–1
Dinamo Kijev (ukrán)–AaB Aalborg (dán)  2–0
Rio Ave (portugál)–Steaua Bucuresti (román)  2–2
Aalborg (dán)– Steaua Bucuresti (román)
1–0 
Dinamo Kijev (ukrán)–Rio Ave (portugál) 
2–0
K-CSOPORT  
PAOK (görög)–Dinamo Minszk (fehérorosz)
6–1
Fiorentina (olasz)–Guingamp (francia)
3–0
Guingamp (francia)–PAOK (görög) 2–0
Dinamo Minszk (fehérorosz)–Fiorentina (olasz)  0–3
Dinamo Minszk (fehérorosz)–Guingamp (francia)0–0
PAOK (görög)–Fiorentina (olasz)
0–1
Fiorentina (olasz)–PAOK (görög)  1–1
Guingamp (francia)–Dinamo Minszk (fehérorosz)  2–0
Dinamo Minszk (fehérorosz)–PAOK (görög)
0–2 
Guingamp (francia)–Fiorentina (olasz)
1–2 
L-CSOPORT  
Metaliszt Harkiv (ukrán)–Trabzonspor (török) 1–2
Legia Warszawa (lengyel)–Lokeren (belga)
1–0
Lokeren (belga)–Metaliszt Harkiv (ukrán)  1–0
Trabzonspor (török)–Legia Warszawa (lengyel) 0–1
Metaliszt Harkiv (ukrán)–Legia Warszawa (lengyel)
0–1
Trabzonspor (török)–Lokeren (belga)
2–0
Legia Warszawa (lengyel)–Metaliszt Harkiv (ukrán)  2–1
Lokeren (belga)–Trabzonspor (török)  1–1
Trabzonspor (török)–Metaliszt Harkiv (ukrán)
3–1 
Lokeren (belga)–Legia Warszawa (lengyel)
1–0
CIKKEINK AZ ELSŐ FORDULÓ MÉRKŐZÉSEIRŐL
Dzsudzsák: gólpassz és léc a Panathinaikosz otthonában
Gulácsiék kétszer jöttek vissza, Spurs-iksz, sovány Inter-siker
Hatot vágott a PAOK és a Steaua, ötöt a Young Boys
CIKKEINK A MÁSODIK FORDULÓ MÉRKŐZÉSEIRŐL
A Dzsudzsák helyére beálló Zsirkov döntött a PSV ellen
Hamsík után Higuaín: a Napoli győzött Pozsonyban
Hiába a Lloris-varázslat, egyenlített a Besiktas a Tottenham ellen
CIKKEINK A HARMADIK FORDULÓ MÉRKŐZÉSEIRŐL
Az Inter szenvedett, Dzsudzsák kispadozott, Gulácsiék négyet vágtak
A Napoli kikapott a DVSC-verő Young Boystól
CIKKEINK A NEGYEDIK FORDULÓ MÉRKŐZÉSEIRŐL 
A nápolyi De Guzmán volt a Young Boys réme
Dzsudzsákék és Gulácsiék bejutottak a legjobb 32 közé
CIKKEINK AZ ÖTÖDIK FORDULÓ MÉRKŐZÉSEIRŐL  
Mission Impossible: Handanovicnak büntetőt rúgni
Az Everton Besiccsel a soraiban lett csoportelső; kikapott a címvédő

A TABELLÁKAT ITT TALÁLJA

 PLAYOFFKÖR
Young Boys (svájci)–DVSC-Teva (magyar) 3–1
0–0
3–1
Apollon Limassol (ciprusi)–Lokomotiv Moszkva (orosz) 1–1
4–1
5–2
Zwolle (holland)–Sparta Praha (cseh) 1–1
1–32–4
Asztana (kazah)–Villarreal (spanyol) 0–3
0–40–7
FK Sarajevo (boszniai)–Borussia Mönchengladbach (német) 2–30–7
2–10
Aszterasz Tripolisz (görög)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) 2–0
1–33–3, i.g.
Spartak Trnava (szlovák)–FC Zürich (svájci) 1–3 1–1
2–4
Dinamo Minszk (fehérorosz)–Nacional (portugál) 2–0
3–2
5–2
AEL Limassol (ciprusi)–Tottenham (angol) 1–2
0–31–5
Dnipro (ukrán)–Hajduk Split (horvát) 2–1
0–02–1
Qarabag (azeri)–Twente (holland) 0–0
1–1
1–1, i.g.
Zimbru Chisinau (moldovai)–PAOK (görög) 1–0
0–4
1–4
HJK Helsinki (finn)–Rapid Wien (osztrák) 2–1
3–3
5–4
Trabzonspor (török)–FK Rosztov (orosz) 2–00–0
2–0
Petrolul Ploiesti (román)–Dinamo Zagreb (horvát) 1–3
1–2
2–5
Dinamo Moszkva (orosz)–Omonia (ciprusi) 2–2
2–14–3
Olympique Lyon (francia)–Astra (román) 1–21–0
2–2, i.g.
RNK Split (horvát)–Torino (olasz) 0–0
0–1
0–1
Lokeren (belga)–Hull City (angol) 1–01–2
2–2, i.g.
Aktobe (kazah)–Legia Warszawa (lengyel) 0–1
0–2
0–3
PSV (holland)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 1–02–0
3–0
Partizan Beograd (szerb)–Neftci (azeri) 3–22–1
5–3
Ruch Chórzow (lengyel)–Metaliszt Harkiv (ukrán) 0–0
0–1
0–1, h.u.
Karabükspor (török)–Saint-Étienne (francia) 1–0
0–1
1–1, 11-esekkel
Elfsborg (svéd)–Rio Ave (portugál) 2–1
0–1
2–2, i.g.
Zorja Luhanszk (ukrán)–Feyenoord (holland) 1–1
4–3
5–4
Real Sociedad (spanyol)–FK Krasznodar (orosz) 1–0 0–3
1–3
Panathinaikosz (görög)–Midtjylland (dán) 4–12–1
6–2
Stjarnan (izlandi)–Internazionale (olasz) 0–30–6
0–9
Rijeka (horvát)–Sheriff (moldovai) 1–0
3–04–0
Grasshoppers (svájci)–FC Bruges (belga) 1–2 0–1
1–3

 

3. SELEJTEZŐKÖR
DIÓSGYŐRI VTK–FK Krasznodar (orosz) 1–5
0–3
1–8
Sahtyor Karagandi (kazah)–Hajduk Split (horvát) 4–2 0–3
4–5
Asztana (kazah)–AIK (svéd) 1–1 0–3 1–4
Neftci Baki (azeri)–Csihura Szacshere (grúz) 0–0 3–2
3–2
Astra (román)–Slovan Liberec (cseh) 3–0 3–2
6–2
Dinamo Moszkva (orosz)–Hapoel Kirjat Smona (izraeli) 1–1 2–1
3–2
Elfsborg (svéd)–FH Hafnarfjördur (izlandi) 4–1 1–2
5–3
Omonia Nicosia (ciprusi)–Metalurg Szkopje (macedón) 3–0 1–0
4–0
Ruch Chorzów (lengyel)–Esbjerg (dán) 0–0 2–2
2–2
Brommapojkarna (svéd)–Torino (olasz) 0–3 0–4
0–7
Dinamo Minszk (fehérorosz)–CFR Cluj (romániai) 1–0 2–0
3–0
IFK Göteborg (svéd)–Rio Ave (portugál) 0–1 0–0
0–1
Kardemir Karabükspor (török)–Rosenborg (norvég) 0–0 1–1
1–1, i. g.
Mladá Boleslav (cseh)–Lyon (francia) 1–4 1–2
2–6
PSV (holland)–St. Pölten (osztrák) 1–0 3–2
4–2
Trencín (szlovák)–Hull City (angol) 0–0 1–2
1–2
Young Boys (svájci)–Ermisz Aradippu (ciprus) 1–0 2–0 3–0
Zorja Luhanszk (ukrán)–Molde (norvég) 1–1 2–1 3–2
Petrolul Ploiesti (román)–Viktoria Plzen (cseh) 1–1 4–1
5–2
RNK Split (horvát)–Csornomorec Odessza (ukrán) 2–0 0–0 2–0
Víkingur (feröeri)–HNK Rijeka (horvát) 1–5 0–4
1–9
Zulte Waregem (belga)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 2–5 2–2 4–7
FC Bruges (belga)–Bröndby (dán) 3–0 2–0
5–0
FK Sarajevo (bosnyák)–Atromitosz (görög) 1–2 3–1 – h. u.
4–3
Mainz 05 (német)–Aszterasz Tripolisz (görög) 1–0 1–3
2–3
Real Sociedad (spanyol)–Aberdeen (skót) 2–0 3–2
5–2
Stjarnan (izlandi)–Lech Poznan (lengyel) 1–0 0–0 1–0
St. Johnstone (skót)–Spartak Trnava (szlovák) 1–2 1–1
2–3
Grödig (osztrák)–Zimbru Chisinau (moldovai) 1–2 1–0
2–2, i. g.
A harmadik forduló mérkőzéseit július 31-én és augusztus 7-én rendezték meg.
2. SELEJTEZŐKÖR
Liteksz Lovecs (bolgár)–DIÓSGYŐRI VTK 0–2 2–1 2–3
GYŐRI ETO–IFK Göteborg (svéd) 0–3 1–0 1–3
HNK Rijeka (horvát)–FERENCVÁROS 1–0 2–1 3–1
Asztana (kazah)–Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 3–0 0–1
3–1
Kajrat Almati (kazah)–Esbjerg (dán) 1–1 0–1
1–2
Neftci Baki (azeri)–Koper (szlovén) 1–2 2–0
3–2
Kosice (szlovák)–Slovan Liberec (cseh) 0–1 0–3
0–4
KF Laci (albán)–Zorja Luhanszk (ukrán) 0–3 1–2
1–5
Buducsnoszt (montenegrói)–Omonia Nicosia (ciprusi) 0–2 0–0
0–2
Dinamo Minszk (fehérorosz)–MYPA (finn) 3–0 0–0
3–0
Trencín (szlovák)–Vojvodina (szerb) 4–0 0–3
4–3
Elfsborg (svéd)–Inter Baki (azeri) 0–1 1–0
1–1, t. (4–3)
Atlantas Klaipeda (litván)–Sahtyor Karagandi (kazah) 0–0 0–3
0–3
Nomme Kalju (észt)–Lech Poznan (lengyel) 1–0 0–3 1–3
RoPS Rovaniemi (finn)–Aszterasz Tripolisz (görög) 1–1 2–4
3–5
Ruch Chorzów (lengyel)–Vaduz (lichtensteini) 3–2 0–0
3–2
Zesztafoni (grúz)–Spartak Trnava (szlovák) 0–0 0–3
0–3
Petrolul Ploiesti (román)–Flamurtari (albán) 2–0 3–1
5–1
Botev Plovdiv (bolgár)–St. Pölten (osztrák) 2–1 0–2
2–3
Brommapojkarna (svéd)–Crusaders (északír) 4–0 1–1
5–1
Mladá Boleslav (cseh)–Siroki Brijeg (bosnyák) 2–1 4–0
6–1
Nyeman Grodno (fehérorosz)–FH Hafnarfjördur (izlandi) 1–1 0–2
1–3
Rosenborg (norvég)–Sligo Rovers (ír) 1–2 3–1
4–3
CFR Cluj (román)–Jagodina (szerb) 0–0 1–0
1–0
CSZKA Szófia (bolgár)–Zimbru Chisinau (moldovai) 1–1 0–0
1–1, i. g.
Luzern (svájci)–St. Johnstone (skót) 1–1 1–1
2–2, t. (4–5)
Víkingur (feröeri)–Tromsö (norvég) 0–0 2–1
2–1
Zulte Waregem (belga)–Zawisza Bydgoszcz (lengyel) 2–1 3–1 5–2
Bursaspor (török)–Csihura Szacshere (grúz) 0–0 0–0 0–0, t. (1–4)
Metalurg Szkopje (macedón)–Zeljeznicar (bosnyák) 0–0 2–2
2–2
Sillamäe Kalev (észt)–FK Krasznodar (orosz) 0–4 0–5 0–9
Molde (norvég)–Gorica (szlovén) 4–1 1–1 5–2
RNK Split (horvát)–Hapoel Beer Seva (izraeli) 2–1 0–0 2–1
Aberdeen (skót)–Groningen (holland) 0–0 2–1 2–1
Derry City (északír)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 0–1 1–5 1–6
Dundalk (ír)–Hajduk Split (horvát) 0–2 2–1
2–3
Linfield (északír)–AIK (svéd) 1–0 0–2 1–2
Motherwell (skót)–Stjarnan (izlandi) 2–2 2–3 – h.u.
4–5
FK Sarajevo (bosnyák)–Haugesund (norvég) 0–1 3–1 3–2
Csukaricski (szerb)–Grödig (osztrák) 0–4 2–1 2–5
A második forduló mérkőzéseit július 17-én és 24-én rendezték meg.
1. SELEJTEZŐKÖR
DIÓSGYŐRI VTK–Birkirkara (máltai) 2–1
4–1 6–2
Sliema Wanderers (máltai)–FERENCVÁROS 1–1 1–2 2–3
FC Tiraspol (moldovai)–Inter Baki (azeri) 2–3 1–3 3–6
Hibernians (máltai)–Spartak Trnava (szlovák) 2–4 0–5 2–9
Csukaricski (szerb)–Sant Julia (andorrai) 4–0
0–0 4–0
Cselik Niksics (montenegrói)–Koper (szlovén) 0–5 0–4 0–9
Szioni Bolniszi  (grúz)–Flamurtari (albán) 2–3 2–1 4–4
Turnovo (macedón)–Csihura Szacshere (grúz) 0–1
1–3 1–4
Sirak (örmény)–Sahtyor Karagandi (kazah) 1–2 0–4 1–6
Vaduz (liechtensteini)–College Europa (gibraltári) 3–0 1–0 4–0
Gabala (azeri)–Siroki Brijeg (bosnyák) 0–2 0–3 0–5
Veris Chisinau (moldovai)–Liteksz Lovecs (bolgár) 0–0 0–3
0–3
UE Santa Coloma (andorrai)–Metalurg Szkopje (macedón) 0–3 0–2 0–5
Kajrat Almati (kazah)–Kukësi (albán) 1–0 0–0 1–0
Folgore Falciano (San Marinó-i)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) 1–2 0–3 1–5
RNK Split (horvát)–FC Mika (örmény) 2–0 1–1 3–1
Botev Plovdiv (bolgár)–Libertas (San Marinó-i) 4–0 2–0 6–0
Zeljeznicar (bosnyák)–Lovcsen Cetinje (montenegrói) 0–0 1–0 1–0
Skendija (macedón)–Zimbru Chisinau (moldovai) 2–1 0–2 2–3
Pjunyik (örmény)–Asztana (kazah) 1–4 0–2 1–6
Rudar Velenje (szlovén)–KF Laci (albán) 1–1 1–1 2–2
Differdange (luxemburgi)–Atlantas Klaipeda (litván) 1–0 1–3 2–3
VPS Vaasa (finn)–Brommapojkarna (svéd) 2–1 0–2 2–3
B36 Tórshavn (feröeri)–Linfield (északír) 1–2 1–1 2–3
Fram Reykjavík (izlandi)–Nomme Kalju (észt) 0–1 2–2 2–3
Rosenborg (norvég)–Jelgava (lett) 4–0 2–0 6–0
Derry City (ír)–Aberystwyth Town (walesi) 4–0 5–0 9–0
Aberdeen (skót)–Daugava Riga (lett) 5–0 3–0 8–0
Santos Tartu (észt)–Tromsö (norvég) 0–7 1–6 1–13
Crusaders (északír)–Ekranas (litván) 3–1 2–1 5–1
Stjarnan (izlandi)–Bangor City (walesi) 4–0 4–0 8–0
Jeunesse Esch (luxemburgi)–Dundalk (ír) 0–2 1–3 1–5
MYPA (finn)–IF Fuglafjördur (feröeri) 1–0 0–0 1–0
FH Hafnarfjördur (izlandi)–Glenavon (északír) 3–0 3–2 6–2
Sillamäe Kalev (észt)–Honka (finn) 2–1 2–3 4–4
Banga Gargzdai (litván)–Sligo Rovers (ír) 0–0 0–4 0–4
Víkingur (feröeri)–Daugava Daugavpils (lett) 2–1 1–1 3–2
IFK Göt

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.08.18 10:01:47

Európa-liga nemzetisport.hu

Szorult helyzetben volt, még időben érkezett a segítség az Everton-meccsen.

2017.08.17 20:46:06

Európa-liga BABJÁK BENCE/PIETSCH TIBOR

Nem született gól Belgrádban a zárt kapuk mögötti mérkőzésen, a felcsúti csata dönt a továbbjutásról.

2017.08.04 08:05:07

Európa-liga nemzetisport.hu

Magyar kupacsapat játékosát az elmúlt hat szezonban 18 (!) alkalommal állították ki.

2017.08.17 00:03:07

Európa-liga THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. A Partizan értéke 18.95 millió euró, a mieinké 12.65 millió.

2017.08.16 07:37:42

Európa-liga PIETSCH TIBOR

A Videoton védője abban bízik, hogy a magyar védelem nem gyengébb, mint a szerb támadósor.