Férfi vízi BL: az Eger közel került a nyolcas döntőhöz

MTI MTIMTI MTI
2018.04.01. 14:18
Az Eger nyolc góllal nyert a spanyol Sabadell vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének vasárnapi játéknapján, így a hátralévő három fordulóban már csak egy pontot kell szereznie ahhoz, hogy bejusson a nyolcas döntőbe.

A sorozat honlapjának tudósítása alapján az egriek az első perctől kézben tartották a mérkőzést, végül Strahinja Rasovic és Hosnyánszky Norbert gólerős játékának köszönhetően magabiztos győzelmet arattak. A házigazdák a harmadik negyed elején felzárkóztak ugyan egygólos hátrányra (7–8), de a hátralévő időben már csak a vendégcsapat játékosai voltak eredményesek.

FÉRFI VÍZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 11. FORDULÓ
B-CSOPORT

Sabadell (spanyol)–ZF-Eger 7–15 (2–3, 3–4, 2–5, 0–3)
A magyar csapat gólszerzői: Rasovic 5, Hosnyánszky 4, Angyal, Bedő, Hárai, Kovács G., Lőrincz, Vlahopulosz 1-1

Az állás: 1. Pro Recco 30 pont, 2. ZF-Eger 25, 3. Spandau 04 (német) 21, 4. Szolnok 21, 5. Jadran Herceg Novi (montenegrói) 16, 6. Steaua Bucuresti (román) 12, 7. Sabadell (spanyol) 6, 8. AZC Alphen (holland) 0