Férfi vízi BL: a Szolnok és az OSC is kikapott Olaszországban

MTI MTIMTI MTI
2018.03.31. 22:25
A címvédő Szolnok, valamint az OSC is kikapott Olaszországban a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati játéknapján.

A Szolnok decemberben hazai medencében 10–9-re legyőzte a nyolcszoros győztes Pro Reccót, de ezúttal több mint öt perc telt el, mire megszerezte az első találatát. A második negyedben már hárommal is vezettek a hazaiak (5–2), viszont a magyar bajnok és kupagyőztes a harmadik szakaszban Aaron Younger vezérletével egyenlített (5–5).

Mivel az utolsó negyedben a Szolnok egyszer sem talált a hálóba, ezúttal nem lehetett esélye a győzelemre.

A továbbjutásról már biztosan lemaradó OSC az első, a második és a harmadik játékrészben is csak egy-egy gólt dobott a szintén olasz AN Brescia otthonában, így az utolsó felvonás előtt eldőlt a meccs (6–3). A magyar együttes végül négy találattal kapott ki.