Női vízi ob I: idegenben nyert a KSI és a Szentes

Illusztráció: Dömötör Csaba
A KSI SE 14–10-re legyőzte a Semmelweis OSC-t, a Szentes pedig 10–re múlta felül a Tatabányát a női vízilabda ob I alsóházának 2. fordulójában, a szombati játéknapon.
VÍZILABDA
NŐI OB I
ALSÓHÁZ, 2. FORDULÓ
Semmelweis OSC–KSI SE 10–14 (3–4, 2–3, 2–3, 3–4)
G: Awad, Kátai-Benedek, Nagy J., Szűcs G. 2-2, Hajdú R., Vaszari, ill. Kemény A. 3, Kenderes, Péter, Tóth Zs. 2-2, Bozsó, Deák, Dimitrovics, Forster, Szalai Sz.
Tatabányai VSE–Valdor-Szentes 4–10 (0–2, 0–2, 2–3, 2–3)
G: Zink 3, Zantleitner H., ill. Korom, Lengyel, Varga V. 2-2, Erdélyi H., Furák-Szabovik, Rácz O., Szabó A.
Az állás: 1. Győr 6 (24–16), 2. KSI 6 (22–17), 3. Szeged 3 (22–13), 4. Szentes 3 (17–12), 5. SE OSC 0 (17–28), 6. Tatabánya 0 (7–23)
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok
Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15

Nyéki Balázs: Nagyon fontossá tettük magunknak a bronzérmet
Vízilabda
2026.06.15. 13:59

Népsport: tényleg Németh Jamesz volt a Jani
Népsport
2026.06.12. 09:45
Ezek is érdekelhetik




