Vízilabda: az UVSE három pozitív esetről számolt be

I. SZ.I. SZ.
2020.08.16. 12:20
A Ferencváros, az Eger és a Debrecen férfi vízilabdacsapata után az UVSE is pozitív koronavírustesztekről számolt be. 

A klub Facebook-közleménye szerint a játékoskeret és a stáb tesztelése során három pozitív minta született.

A vizsgálat második körére szerdán kerül sor, a klub a közeljövőre tervezett edzéseit és edzőtáborát lemondta, a játékosok a szárazföldi edzéseket karanténban tartják meg.

A hét elején az FTC-nél négy, szombaton Egerben és Debrecenben egy-egy pozitív esetről számoltak be, a férfi Magyar Kupa küzdelmeit be sem fejezték.

Legfrissebb hírek

Vízilabda: az UVSE megvédte címét az ifjúsági leánybajnokságban

Utánpótlássport
2026.06.07. 20:54

Férfi vízi ob I: a Kaposvár és az UVSE győzelmével ért véget az alsóházi idény

Vízilabda
2026.06.05. 20:24

Férfi vízilabda ob I: újra legyőzte a Szolnokot, a BVSC lett a bronzérmes

Vízilabda
2026.05.30. 17:22

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.27. 21:27

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában

Vízilabda
2026.05.20. 20:28

Vízilabda: a KSI a fiú ifi, az UVSE a leány serdülőbajnok

Utánpótlássport
2026.05.17. 19:22

A visszavágót is megnyerte az FTC, ezzel egymás után másodszor bejutott a női vízilabda BL négyes döntőjébe

Vízilabda
2026.05.16. 19:14

Vízilabda: hengerelt a címvédő UVSE a fiú gyermekbajnokságban

Utánpótlássport
2026.05.13. 14:57
Ezek is érdekelhetik