Vízilabda: az UVSE három pozitív esetről számolt be
A Ferencváros, az Eger és a Debrecen férfi vízilabdacsapata után az UVSE is pozitív koronavírustesztekről számolt be.
A klub Facebook-közleménye szerint a játékoskeret és a stáb tesztelése során három pozitív minta született.
A vizsgálat második körére szerdán kerül sor, a klub a közeljövőre tervezett edzéseit és edzőtáborát lemondta, a játékosok a szárazföldi edzéseket karanténban tartják meg.
A hét elején az FTC-nél négy, szombaton Egerben és Debrecenben egy-egy pozitív esetről számoltak be, a férfi Magyar Kupa küzdelmeit be sem fejezték.
Legfrissebb hírek

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.27. 21:27

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28
Ezek is érdekelhetik






