
A női élvonalban is felbukkant a koronavírus (Fotó: Kuklis István/Délmagyarország)
A női vízilabda ob I-ben szereplő III. kerületi TVE bejelentette, hogy koronavírus gyanúja vetődött fel egyik játékosánál – a szövetség megerősítette, hogy a klub egyik játékosának valóban pozitív lett a tesztje.
A meg nem nevezett játékos miatt csütörtökön a teljes csapatot tesztelik, és a klub kérte a péntekre tervezett Magyar Kupa-mérkőzésének elhalasztását.
A klub elrendelte közösségi tereinek fertőtlenítését.
A férfi vízilabda ob I együttesei közül a napokban a Ferencvárosnál, az Egernél, a Debrecennél és az UVSE-nél volt már pozitív eset, de a bajnokság a szövetség közleménye szerint a tervek szerint jövő hét végén elrajtol.
Legfrissebb hírek

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.27. 21:27

Béres Gergely: Hamar helyre rakjuk a történteket
Vízilabda
2026.05.19. 11:07
Ezek is érdekelhetik




