Férfi vízilabda: FTC-közlemény a koronavírustesztekről

2020.08.14. 19:26
null
Fotó: Balogh László
Péntek reggel ismét koronavírusteszten vettek részt az FTC korábban már negatív eredményt produkáló férfi vízilabdázói, stábtagjai és vezetői. Az első szerdai negatív teszt után 48 órával mindenki SARS-CoV-2 PCR mintája negatív lett – olvasható a klub közleményében.

 

A klub minden intézkedést betart, és folyamatos kapcsolatban van az Országos Tisztifőorvosi Hivatallal, melynek ajánlásait, előírásait figyelembe véve jár el. Az FTC-MVM Sportközpontban az edzések és foglakozások minden sportágban továbbra is az egészségügyi előírások maximális betartása mellett zajlanak – olvasható a fradi.hu-n.

Mint a napokban beszámoltunk róla, négy ferencvárosi vízilabdázónak pozitív lett a koronavírustesztje, ezért a Magyar Vízilabda-szövetség elhalasztotta a Magyar Kupa szerdai elődöntőit és helyosztóit.

Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből

Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vogel Soma: Újra mi leszünk az üldözők a BL-ben, ez pluszmotivációt ad

Vízilabda
2026.06.14. 15:47

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!

Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre

Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Nyolc FTC-gól az első negyedben, a zöld-fehérek másodszor is legyőzték a Honvédot a vízilabda ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.27. 20:03

Bejutott a BL máltai négyes döntőjébe a Ferencváros

Vízilabda
2026.05.12. 22:13

Igazoltatások, feljelentések, helyszíni birságok – így büntetett a rendőrség az Újpest–FTC után

Labdarúgó NB I
2026.05.04. 15:54

MK: egymás után harmadszor verné meg az ETO az FTC-t – ilyenre 44 éve nem volt példa

Labdarúgó NB I
2026.04.21. 10:35
Ezek is érdekelhetik