
Fotó: Balogh László
Péntek reggel ismét koronavírusteszten vettek részt az FTC korábban már negatív eredményt produkáló férfi vízilabdázói, stábtagjai és vezetői. Az első szerdai negatív teszt után 48 órával mindenki SARS-CoV-2 PCR mintája negatív lett – olvasható a klub közleményében.
A klub minden intézkedést betart, és folyamatos kapcsolatban van az Országos Tisztifőorvosi Hivatallal, melynek ajánlásait, előírásait figyelembe véve jár el. Az FTC-MVM Sportközpontban az edzések és foglakozások minden sportágban továbbra is az egészségügyi előírások maximális betartása mellett zajlanak – olvasható a fradi.hu-n.
Mint a napokban beszámoltunk róla, négy ferencvárosi vízilabdázónak pozitív lett a koronavírustesztje, ezért a Magyar Vízilabda-szövetség elhalasztotta a Magyar Kupa szerdai elődöntőit és helyosztóit.
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Bejutott a BL máltai négyes döntőjébe a Ferencváros
Vízilabda
2026.05.12. 22:13
Ezek is érdekelhetik



