Női vízilabda: a Merész-csapat legyőzte Kanadát
A magyar női vízilabda-válogatott egy góllal legyőzte Kanada legjobbjait a Szentesen rendezett szombati barátságos mérkőzésen.
A hazai szövetség honlapjának beszámolója szerint Merész András szövetségi kapitány négy újoncot avatott a találkozón, amely főpróbája volt az olaszokkal vívandó keddi világliga-mérkőzésnek. Kanada ellen Keszthelyi Rita volt a legeredményesebb, aki hat gólt lőtt.
A meccs fordulatosra sikeredett, hiszen a magyar együttes az elején háromgólos hátrányba került. Aztán 6–6-nál utolérte az egy hete itt edzőtáborozó ellenfelét, a hajrában pedig 11–11 után sikerült megszereznie a győztes találatot.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Magyarország–Kanada 12–11 (1–3, 5–3, 4–4, 2–1)
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28
Ezek is érdekelhetik




