Úszás: hat magyart hívtak meg a kontinensválogatottba
Hat magyar úszó kapott meghívást a december 20–21-i Európa–Amerika gálaversenyre.
A glasgow-i viadalon Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna és Kapás Boglárka, valamint Cseh László, Gyurta Dániel és Biczó Bence léphet rajtkőre.
Legfrissebb hírek

Cseh László bekerült a Nemzetközi Úszó Hírességek Csarnokába
Úszás
2026.05.17. 19:26

Visszavonult Hosszú Katinka egykori amerikai edzője
Úszás
2026.05.05. 19:00
Ezek is érdekelhetik






