Tokió 2020: Parkes Rebecca a női pólótorna álomcsapatában

Parkes Rebecca a legjobbak között (Fotó: Mirkó István)
Mint ismert, bronzérmet szerzett a magyar női vízilabda-válogatott Tokióban, miután 11–9-re győzött az Orosz csapat ellen. A mieink kiválósága, Parkes Rebecca bekerült a tokiói olimpiai vízilabdatornáinak álomcsapatába a helyszínről tudósító újságírók és kommentátorok szavazatai alapján.
A vizes sportágakat tömörítő nemzetközi szövetség (FINA) honlapjának beszámolója szerint a női torna legértékesebb játékosa az aranyérmes amerikai válogatottból Maddie Musselman lett.
A tokiói olimpia All Star-csapata
Ashleigh Johnson (amerikai), PARKES REBECCA, Anna Espar (spanyol), Maddie Musselman (amerikai), Bea Ortiz (spanyol), Jekatyerina Prokofjeva (orosz), Simone van der Kraats (holland)
A férfiaknál magyar részről Manchercz Krisztián került be a legjobbak közé.
Az ötkarikás játékokon a magyar férfi és a női válogatott is bronzérmet szerzett.
Legfrissebb hírek

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik




