Tokió 2020: Orbán Viktor köszönetet mondott a magyar bajnokoknak

2021.08.08. 17:21
Orbán Viktor vasárnap délután a Facebookon egy fotómontázzsal köszöntötte a tokiói olimpia magyar bajnokait. „Bajnokaink, akik összekötnek minden magyart. Köszönjük!” – írta a miniszterelnök a poszt mellé. Tokióban Szilágyi Áron, Lőrincz Tamás, Tótka Sándor, Milák Kristóf, Kopasz Bálint és a Kozák Danuta, Csipes Tamara, Kárász Anna, Bodonyi Dóra négyes szerzett aranyérmet.

Legfrissebb hírek

Mikel Oyarzabal: Nyugodtságot kell sugároznunk a fiatalabb játékosok felé

Foci vb 2026
2026.06.15. 21:01

Ilyen mezekben játszanak a H-csoport csapatai az első fordulóban

Foci vb 2026
2026.06.15. 16:28

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására

Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29

Orbán Viktor Brüsszelből üzent az MLSZ-közgyűlés résztvevőinek

Magyar válogatott
2026.03.20. 10:22

Héder Barna kiüresítette a cégét, a végrehajtó sem tudja utolérni

Párizs 2024
2026.03.12. 15:32

Videó: „Tényleg ez a világ legerősebb bajnoksága” – Orbán Viktor Tóth Alexszel beszélgetett

Légiósok
2026.02.22. 22:54

Tóth Alex egy dedikált mezzel ajándékozta meg Orbán Viktort – videó

Légiósok
2026.02.22. 18:06
Ezek is érdekelhetik