Orbán Viktor vasárnap délután a Facebookon egy fotómontázzsal köszöntötte a tokiói olimpia magyar bajnokait. „Bajnokaink, akik összekötnek minden magyart. Köszönjük!” – írta a miniszterelnök a poszt mellé. Tokióban Szilágyi Áron, Lőrincz Tamás, Tótka Sándor, Milák Kristóf, Kopasz Bálint és a Kozák Danuta, Csipes Tamara, Kárász Anna, Bodonyi Dóra négyes szerzett aranyérmet.
Legfrissebb hírek

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására
Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni
Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29
Ezek is érdekelhetik




