
A kék mezes indiaiaké a bronzérem gyeplabdában (Fotó: AFP)
India szerezte meg a bronzérmet a férfi gyeplabdázók olimpiai tornáján, miután 1–3-ról fordítva 5–4-re legyőzte a dobogóról a 2000-es sydney olimpia óta először leszoruló Németországot.
GYEPLABDA
FÉRFIAK
BRONZMÉRKŐZÉS
India–Németország 5–4 (0–1, 3–2, 2–0, 0–1)
KÉSŐBB
DÖNTŐ
12.00: Ausztrália–Belgium
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






