Tokió 2020: a franciák szerezték meg a bronzérmet a női kosártornán

2021.08.07. 10:58
null
A franciák öröme a győzelmet követően (Fotó: AFP)
Franciaország 91–76-ra nyer Szerbia ellen a tokiói olimpia női kosárlabdatornájának bronzmérkőzésén. 


Négypontos szerb előnnyel zárult az első negyed, ezt követően azonban végig a franciák irányították a meccset. A félidőben már három ponttal vezettek, a folytatásban pedig még 12-vel növelték előnyüket, végül 91–76-ra győztek.

A bronzérmesnél Gabrielle Williams volt a legjobb, aki 14 pontja mellett kiosztott négy gólpasszt és leszedett nyolc lepattanót. A szerbeknél Yvonne Anderson 24 pontot szerzett.

TOKIÓ 2020
KOSÁRLABDA, NŐK
BRONZMÉRKŐZÉS

Szerbia–Franciaország 76–91 (23–19, 17–24, 16–24, 20–24)
DÖNTŐ
Vasárnap, 04.30:
Egyesült Államok–Japán

Legfrissebb hírek

Édesanyja halála miatt kihagyja a norvégok elleni csoportrangadót Didier Deschamps

Foci vb 2026
2026.06.23. 22:15

Mbappé: Nem nézem, hogy Messi mit csinál, csak arra gondolok, hogy segítsek a csapatomnak

Foci vb 2026
2026.06.23. 11:24

„Kártyáztunk; remekül szórakoztunk” – Didier Deschamps a viharszünetről

Foci vb 2026
2026.06.23. 03:56

Mbappé a századik válogatott meccsén duplával érte be Klosét és üldözi Messit – statisztikák

Foci vb 2026
2026.06.23. 03:42

Tánc az esőben – képeken a philadelphiai viharszünet

Foci vb 2026
2026.06.23. 02:51

Mbappé ismét duplázott és beérte Klosét – Franciaország csaknem 4 órás meccsen verte meg simán Irakot

Foci vb 2026
2026.06.23. 02:50

Franciaország 3–0-ra megverte Irakot

Foci vb 2026
2026.06.23. 02:48

Folytatódott a Franciaország–Irak találkozó

Foci vb 2026
2026.06.23. 02:04
Ezek is érdekelhetik