
Bondár Annával is találkozhatunk a budapesti tenisztornán (Fotó: Getty Images)
Öt magyar teniszező biztosan a főtábláról kezdi meg a versenyt a jövő heti budapesti salakpályás tenisztornán.
A Hungarian Grand Prix-n két héttel az olimpiai teniszversenyek előtt a szokásosnál is erősebb a mezőny. A magyar szövetség pénteken közösségi oldalán jelentette be, hogy Bondár Anna után Gálfi Dalma is alanyi jogon lett főtáblás, míg Babos Tímea, Stollár Fanny és Szabanin Natália szabadkártyával lehet a 32-es mezőny tagja a magyar WTA 250-es viadalon.
A szombaton rajtoló selejtezőből hatan jutnak fel a főtáblára, így akár még nőhet is a magyarok száma. A 24-es kvalifikációs tábla pénteken készül el a Római Teniszakadémián.
Legfrissebb hírek

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.23. 15:41

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben
Tenisz
2026.06.14. 16:06

Tenisz: húsz százalékkal nőnek a pénzdíjak Wimbledonban
Tenisz
2026.06.11. 14:30
Ezek is érdekelhetik




