Tenisz: mindhárom magyar induló továbbjutott Bukarestben

Gálfi Dalma (Fotó: Getty Images)
Mindhárom magyar induló, az egyaránt kiemelt Bondár Anna (3.), Udvardy Panna (6.) és Gálfi Dalma (8.) is nyolcaddöntőbe jutott a bukaresti, 115 ezer dollár (45 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornán.
A viadal honlapja szerint a WTA-rangsorban 52. Bondár hétfői bemutatkozásán szetthátrányból, három játszmában győzte le az orosz Darja Asztahovát (209.).
Udvardy (76.) két szoros szettben, 1 óra 46 perc alatt kerekedett a hazai közönség előtt szereplő Cristina Dinu (385.) fölé, míg Gálfi (79.) az ausztrált Jaimee Fourlis (169.) ellen jutott tovább.
WTA-TORNA, BUKAREST (115 ezer dollár, salak)
1. FORDULÓ
Bondár Anna (3.)–Darja Asztahova (orosz) 4:6, 6:3, 6:3
Udvardy Panna (6.)–Cristina Dinu (román) 7:5, 7:5
Gálfi Dalma (8.)–Jaimee Fourlis (ausztrál) 6:4, 6:4
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik






