Wimbledon: megvédte címét a Skupski, Krawczyk vegyes páros

Megvédte címét a Skupski, Krawczyk vegyes páros (Fotó: AFP)
A Neal Skupski, Desirae Krawczyk brit, amerikai vegyes páros megvédte címét a wimbledoni teniszbajnokságon – írja az MTI.
A tavalyi győztes ellenfele a Matthew Ebden, Samantha Stosur ausztrál duó volt a csütörtöki döntőben.
A második helyen kiemelt Skupski és Krawczyk két szettben, 1 óra 28 perces mérkőzésen nyert.
Skupskinak a tavalyi wimbledoni siker után ez a második Grand Slam-tornagyőzelme vegyes párosban, Krawczyk pedig már négynél tart, mivel tavaly a francia és az amerikai nyílt bajnokságon is győzni tudott.
TENISZ
WIMBLEDON, LONDON (füves pálya, 40 350 000 font)
VEGYES PÁROS, DÖNTŐ
Skupski, Krawczyk (brit, amerikai 2.)–Ebden, Stosur (ausztrálok) 6:4, 6:3
Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik





