Tenisz: Bondár továbbjutott, Udvardy kiesett Melbourne-ben

Bondár Anna megnyerte az első meccsét (Fotó: Getty Images)
Bondár Anna nyert, Udvardy Panna kikapott a Melbourne-ben zajló, 239 477 dollár (78 millió forint) összdíjazású, kemény pályás női tenisztornán, a selejtező első fordulójában hétfőn – számolt be róla az MTI.
Az egyes sorszámú tornán a selejtezőben Bondár második kiemeltként a svájci Leonie Kung elleni, kétszettes győzelemmel mutatkozott be. A világranglistán 92. helyezett magyar játékos következő ellenfele a japán Hontama Mai (150.) lesz. A párharc győztese főtáblára jut.
A második számú viadal kvalifikációjában harmadik kiemeltként pályára lépő Udvardy Panna (95.) sima két játszmában maradt alul az amerikai Hailey Baptiste-tel (168.) szemben.
WTA-TORNA, MELBOURNE
1. selejtező, 1. forduló:
Bondár Anna (2.)–Leonie Kung (svájci) 6:3, 6:2
2. selejtező, 1. forduló:
Hailey Baptiste (amerikai)–Udvardy Panna (3.) 6:3, 6:2
(MTI)
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




