Bundagyanú miatt egy nagyszabású akció keretében 15 személyt, köztük profi teniszezőket tartóztatott le a spanyol rendőrség.
A hatóságok 28, egyelőre meg nem nevezett játékos ellen indítottak eljárást, akik közül az egyik részt vett tavaly a US Openen. Azzal gyanúsítják őket, hogy együttműködtek egy örmény bűnszervezettel, amely fogadási csalásokat követett el. A vétkesek állítólag 97 alsóbb osztályú mérkőzést adtak el future vagy challenger besorolású tornákon.
A rendőrök a razzia során 11 házat kutattak át, és luxusautókat, fegyvereket, hitelkártyákat, továbbá 167 ezer euró (52 millió forint) készpénzt foglaltak le.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
Tegnap, 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


