WTA-vb: vereséggel kezdett a címvédő Wozniacki
A címvédő Caroline Wozniacki sima vereséggel kezdte meg szereplését a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon, mivel vasárnap kikapott a cseh Karolina Plískovától.
A Fehér csoport második meccse 1 óra 34 percig tartott, és a vb-re csak szerdán kijutott Plísková ellenfele mind a tíz bréklabdáját hárította.
A nyolcfős vb-n a két négyes első két-két helyezettje kerül az elődöntőbe. A tornát veretlenül megnyerő győztes 2.36 millió dollárral gazdagodhat.
A párosmezőny sorsolását kedden tartják. A világelső Babos Tímea – oldalán a francia Kristina Mladenoviccsal – címvédőként lép majd pályára a viadalon.
WTA-VILÁGBAJNOKSÁG, SZINGAPÚR (7 000 000 dollár, kemény pálya)
FEHÉR CSOPORT, 1. FORDULÓ
Ka. Plísková (cseh, 7.)–Wozniacki (dán, 2.) 6:2, 6:4
KORÁBBAN
Szvitolina (ukrán, 6.)–Kvitová (cseh, 4.) 6:3, 6:3
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



