US Open: 7:5, 6:0 – Kerber öt év után ismét elődöntős
Angelique Kerber 7:5, 6:0-ra legyőzte a tavalyi finalista Roberta Vincit, ezzel öt év után ismét elődöntőbe jutott az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open).
Kerber eddig csak egyszer, 2011-ben jutott a legjobb négy közé a US Openen – az volt az első Grand Slam-elődöntője –, akkor szintén egy olasz játékos, Flavia Pennetta legyőzésével. Öt évvel ezelőtt a későbbi győztes Samantha Stosur búcsúztatta, idén a Caroline Wozniacki–Anastasija Sevastova mérkőzés győztesével játszik majd a döntőbe jutásért.
US OPEN (46 303 400 dollár, kemény pálya)
NŐI EGYES, NEGYEDDÖNTŐ
Kerber (német, 2.)–Vinci (olasz, 7.) 7:5, 6:0
Wozniacki (dán)–Sevastova (lett) később
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



