Tenisz: Szűcs Lajos marad a hazai szövetség elnöke

2012.09.22. 13:42
Címkék
A Magyar Teniszszövetség (MTSZ) szombati tisztújító közgyűlésén nagy többséggel ismét bizalmat kapott Szűcs Lajos eddigi elnök.

A voksoláson az MTSZ eddigi első embere nyolcvan, míg egyetlen ellenfele, Erdélyi Péter 37 szavazatot kapott a megjelent küldöttektől.

„Köszönöm mindenkinek a támogatást, a segítséget, ami elindította a változást és az egységet, amivel megalapozták a szövetség jövőjét” – mondta megválasztása után a régi-új elnök.

Szűcs Lajos tavaly január óta tölti be posztját a szövetség élén. A két alelnök Kaliszky András és Ablonczy Balázs lett.

„Köszönöm mindenkinek a támogatást, a segítséget, ami elindította a változást és az egységet, amivel megalapozták a szövetség jövőjét” – mondta megválasztása után a régi-új elnök.

Szűcs Lajos tavaly január óta tölti be posztját a szövetség élén. A két alelnök Kaliszky András és Ablonczy Balázs lett.

 

Legfrissebb hírek

Marozsán, Udvardy, Bondár és Gálfi is rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
14 órája

Pegula döntő játszmában legyőzte Szabalenkát a berlini elődöntőben

Tenisz
2026.06.20. 17:41

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti

Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán

Tenisz
2026.06.17. 15:58

Fucsovics Márton az első fordulóban búcsúzott a londoni tenisztornától

Tenisz
2026.06.16. 14:25

Stollárék párosa meccslabdákról fordítva verte meg az első kiemeltet Berlinben

Tenisz
2026.06.16. 13:21

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében

Tenisz
2026.06.15. 12:49

Bondár és Gálfi javított, Udvardy és Fucsovics rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
2026.06.15. 10:14
Ezek is érdekelhetik